מחזירים את ג'ק לקופסא?
מחזירים את ג'ק לקופסא?
הראלי בוול סטריט לא עוצר. כמו בפקיעות אופציות רבות, גם הפעם החליטו השחקנים הראשיים בוול סטריט להקפיץ את השורטיסטים ולהביא אותם לכסות בהפסד את אופציות ה-Put שקנו לפני שבוע. בנוסף, וכפי שציינו בסקירה של יום שישי האחרון, גם בורסת טוקיו הצטרפה לזינוק לאחר שהגיעה לאזור של תמיכה מובהקת והוסיפה לעלות גם הלילה.

עוד תמכו בראלי מאמש הפרוטוקולים של חברי הפדרל רזרב. בישיבתם האחרונה חזרו הנגידים על כוונתם שלא לסגת ממדיניות העלאת הריבית, אך שבו וסייגו את דבריהם בכך שימשיכו לעקוב אחר חוסר השקט של הכלכלה הגלובלית ולא ירתעו משינוי מדיניות. אמירות אלה בתקופה בה השווקים מאמינים כי המשבר בסין ובאירופה רחוק מסיום מספקות את הטריגר החיוני לתיקון כלפי מעלה, בסיומו ככל הנראה יימשכו הירידות לשפל חדש.

מניות במוקד

היום צפויה לעניין את הסוחרים חברת Jack In The Box (סימבול: JACK), רשת מסעדות ההמבורגרים נפלה בכמעט 20% לאחר תום המסחר בעקבות פספוס תחזית הרווח של האנליסטים בכ-10%. הסיבה העיקרית לירידה היא התחרות הגוברת עם מקדונלדס, בעיקר על תפריט הבוקר.

מבין המניות החמות שלאחר סיום המסחר אמש ניתן היה למצוא גם את גו-דדי (GDDY). החברה המוכרת לישראלים מהפרסומת הזכורה עם בר רפאלי, פרסמה אתמול את דוחותיה שאיכזבו את המשקיעים למרות צמיחה בהכנסות. המניה ירדה בכ-5% לאחר סיום המסחר כאשר התמיכה העיקרית שלה נמצאת ברמת ה-24.5 דולר.

חברה נוספת מתחום האינטרנט שירדה גם היא לאחר סיום המסחר היא זנדסק (ZEN), שמחיר המטרה של נחתך ע"י מספר רב של אנליסטים, ונסחרה בירידות של כ-7% לאחר סיום המסחר.

לביצוע שורט על כל המניות, מלאו את הפרטים בטופס שמשמאל >>

חברות מדווחות לפני ואחרי המסחר:


אירועים כלכליים מרכזיים להיום (שעון ישראל)


12:00 - ארה"ב:
סקר הבנק הפדרלי של פילדלפיה (פברואר)
15:30 - ארה"ב: בקשות ראשוניות לדמי אבטלה (מה-13 בפברואר)
18:00 - ארה"ב: מלאי נפט גולמי (מה-12 בפברואר)