17/04/2018
צפי לפתיחה חיובית בוול סטריט כאשר בדקות אלו נסחרים החוזים העתידיים בעליות שערים.

עונת הדוחות צפויה להמשיך לרכז עניין כאשר מספר חברות פירסמו את דוחותיהן לפני פתיחת המסחר כאשר הבולטות מבניהן הן ג'ונסון אנד ג'ונסון (JNJ), מלאקנוס (MLNX), וגולדמן זאקס (GS). שלושת החברות הכו את תחזיות האנליסטים, ונכון לדקות אלו מניותיהן נסחרות בעליות שערים קלות.

אך עם כל הכבוד לחברות הנ"ל - הכוכבת של היום היא ללא ספק חברת נטפליקס.


מניות במוקד


מניית NFLX - אמש פירסמה חברת נטפליקס את תוצאותיה הרבעוניות לרבעון הראשון של שנת 2018,וניפצה את תחזיות האנליסטים. חברת הסטרימינג המוכרת בעולם דיווחה על רווח של כ-3.7 מיליארד דולרים ברבעון החולף ורווח של כ-64 סנטים למניה. הנתון מרשים במיוחד בהתחשב בעובדה שמניית נטפליקס רשמה עלייה של כ-60% בשנה האחרונה (Year to date). לאט לאט נטפליקס תופסת לעצמה שם של מנפצת תחזיות שכן, החברה מעפילה ברבעונים האחרונים על תחזיות האנליסטים באופן רציף. נכון לדקות אלו מניית NFLX רושמת עליה של כ-7%.

מניית ROKU - בנוסף למניית NFLX, מניותיה של כוכבת אחרת בתחום הסטרימינג מזנקות בכ-8%. חברת Roku שמפעילה שידורי צפייה ישירה (ומוכרת בעיקר בזכות החסות שנותנת לאירועי ספורט שונים) הודיעה מוקדם יותר כי חתמה על הסכם זכויות שידור של רשת ESPN+. בכך צופה החברה להגדיל את מספר המנויים שלה, ולהמשיך במגמת הפיתוח בו היא נמצאת.


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין
סחור במניות החמות בזמן אמת >>

הודעות כלכליות


15:30 - ארה"ב - היתרי בנייה (חודשי) (מרץ)
15:30 - ארה"ב - אישורי בנייה (מרץ)
15:30 - ארה"ב - התחלות בניית בתים (חודשי) (מרץ)
15:30 - ארה"ב - התחלות בניית בתים (מרץ)
17:00 - ארה"ב - חבר ועדת השוק הפתוח קווארלס נואם
18:00 - ארה"ב - חבר הוועדה הפדרלית לשוק פתוח הארקר נואם
23:30 - ארה"ב - מלאי נפט שבועי - API