13/04/2018

צפי לפתיחה חיובית בוול סטריט כאשר בדקות אלו נסחרים החוזים העתידיים בעליות שערים קלות.

לפני מספר דקות נורתה יירית הפתיחה, ועונת הדוחות הראשונה של שנת 2018 יצאה לדרך כאשר הבנקים ג'יי פי מורגן, סיטי בנק וולס פרגו פירסמו את תוצאותיהם הרבעוניות לרבעון הראשון של השנה.
ללא יוצא דופן, הכו הבנקים הגדולים את תחזיות האנליסטים כאשר ג'יי פי מורגן (JPM) דיווח על רווח של כ- $2.37 למניה (לעומת צפי רווח של כ- $2.28 למניה), סיטי בנק דיווח על רווח של כ-$1.68 למניה (לעומת צפי האנליסטים שעמד על רווח של כ-$1.61) ו-וולס פרגו הציג רווח של כ-ִ$1.12 רווח למניה לעומת צפי האנליסטים שעמד על רווח של כ-$1.06 למניה.

בשבוע הבא תהיה זו חברת נטפליקס שתפתח את השבוע עם פרסום תוצאותיה ותרכז עניין רב. נטפליקס צפויה לדווח על רווח של כ-$0.63 למניה.


מניות במוקד


מניית PLSE - מניותיה של חברת Pulse Biosciences, Inc מזנקות בכ-14% לפני פתיחת המסחר לאחר שהחברה פירסמה תוצאות חיוביות לניסוי מקיף ראשוני שערכה לטכנולוגיית ה-NPS שהיא מפתחת עבור מחלת העור Seborrheic keratosis.

מניית DBX - מניותיה של חברת דרופבוקס שהונפקה ממש לפני שבועיים בוול סטריט נופלות בכ-6% לפני פתיחת המסחר.  הסיבה לנפילות במניה היא הודעת החברה כי סמנכ"ל החברה טוד ג'קסון (שהיה אחראי על מערך ניהול המוצרים של החברה - VP Product) הודיעה כי הוא מתפטר.
כנראה שהמשקיעים החדשים והישנים לא מרוצים מההודעה, ולכן נרשמת הירידה החדה במניה שממש אתמול רשמה שיא חדש.
רוצה לסחור בשורט על מניית DBX? לחץ כאן >>


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין
סחור במניות החמות בעמלות המשתלמות ביותר >>