צפי לפתיחה מעורבת ליום המסחר האחרון של השבוע בוול סטריט, כאשר בדקות אלו מדדי ה-S&P 500  והדאו ג'ונס 30 נסחרים בירידות שערים קלות, ומנגד, הנאסד"ק נסחר בעליה קלה.

לפני פתיחת המסחר יפורסמו מספר הודעות כלכליות כגון נתוני הבנייה לחודש פברואר, וסקר מחזור המשרותה פתוחות והתעסוקה.


הסוחרים היומיים מתמקדים במספר מניות שמבצעות תנועות חדות על רקע חדשות:


מניית DXR - מניותיה של חברת Daxor Corporation מזנקות בכ-35% לפני פתיחת המסחר וממשיכה את המומנטום החיובי מאתמול. אמש פירסמה החברה מחקר חדש שהוכיח שעל ידי שימוש ב- blood volume analysis (BVA) אפשר לשפר את תפקודו של הלב ומניעת מחלות. החברה הינה חברת השקעות שמעורבת במספר חברות פארמה, וכתוצאה מהמחקר יהיה לה אפשרות ליישם את מסקנותיו באופן ישיר.

מניית ADBE - מניותיה של יצרנית תוכנות העיצוב והעריכה Adobe מזנקות בכ-4% לפני פתיחת המסחר וזאת לאחר שהחברה פירסמה תוצאות שהכו את צפי האנליסטים לרבעון הראשון של השנה.  כמו כן החברה סיפקה תחזיות חיוביות להמשך הפעילות.


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין
העברת תיק מניות


במידה ואתה סוחר בבנק, בית השקעות או כל ברוקר אחר ונמאס לך לשלם עמלות גבוהות על כל פעולה, אנו שמחים להודיע שהחל היום, תוכל להעביר את תיק המניות שלך אל חשבון המסחר בג'נרל טרייד - בשלמותו.  מבלי לסגור פוזיציות וללא צורך בפעולות מורכבות, תוכל להתחיל להינות מעמלות מסחר נמוכות ושימוש במערכת המתקדמת והפשוטה שלנו. לפרטים נוספים לחץ כאן >>