למרות שגשום בארץ, נראה כי בוול סטריט חם מן הרגיל.

נכון לדקות אלו נסחרים החוזים העתיידים על המדדים המובילים במגמה מעורבת, כאשר מדד ה-S&P 500 צפוי לפתוח בירידות שערים מינוריות, ואילו מדד הנאסד"ק צפוי לפתוח בעליות.

אך עם הכל הכבוד למדדים המובילים, מי שתגנוב את ההצגה היא מניית NFLX.
אמש לאחר נעילת המסחר פירסמה ענקית שירותי הסטרימינג והטלוויזיה את תוצאותיה לרבעון האחרון של שנת 2017.

תוצאות החברה היו מצוינות, בלשון המעטה. החברה ניפצה את תחזיות האנליסטים כשהוסיפה לשירותה כ-1.98 מיליון מנויים אמריקאיים וכמו כן, כ-6.36 מיליון מנויים מסביב לעולם (לעומת התחזיות שעמדו על הוספה של כ- 1.29 מיליון ן-5.05 מיליון מנויים בהתאמה).

רוצה לסחור במניית נטפליקס בזמן אמת? לחץ כאן >>

תגובת המשקיעים לא איחרה לבוא, כאשר לאחר פרסום התוצאות זינקה מניית NFLX בכ-8% ונכון לעכשיו, רושמת המניה עלייה של כ-10.75% במסחר המוקדם.

בנוסף לנטפליקס, היו עוד מספר חברות שפרסמו את תוצאות הרווח שלהם ביממה האחרונה:

Johnson & Johnson (JNJ) - חברת המכשור הרפואית הגדולה פירסמה את תוצאותיה לרבעון האחרון לפני מספר דקות והיכתה את התחזיות ב-2 סנטים כאשר הציגה רווח של כ-$1.74 למניה. נכון לעכשיו מניית JNJ עולה בכ-1%.

Procter & Gamble (PG) - חברת מוצרי הצריכה פירסמה את תוצאותיה לרבעון האחרון לפני פתיחת המסחר והכתה את תחזיות האנליסטים עם רווח של כ-$1.19 למניה (לעומת צפי האנליסטים שעמד על רווח של כ-$1.14 למניה). למרות התוצאות החיוביות, מניית PG נסחרת בירידות שערים וזאת בעקבות מכירת חברת בת מוקדם יותר השנה ותשלום מיסים.

בשעה 23:35 (שעון ישראל) יפורסם מלאי הנפט השבועי של API.


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין
רוצה למצוא את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן >>