לאחר נעילה שלילית אמש בוול סטריט (וקביעת שיאים חדשים במדדים) החוזים העתידיים מאותתים על פתיחה חיובית.

עונת הדוחות כבר פה, כאשר לפני פתיחת המסחר היו אלה הבנקים גולדמן זאקס ובנק אוף אמריקה שפירסמו את תוצאותיהם לרבעון האחרון של שנת 2017.

הבנק גולדמן זאקס (GS) רשם רווח של כ-$5.68 למניה ברבעון החולף, לעומת תחזיות האנליסטים שעמדו על $4.91. עם זאת, נראה כי מניית GS לא מגיבה לתוצאות הטובות ונסחרת בירידה של כאחוז לפני פתיחת המסחר.

בוא לסחור בעונת הדוחות >>

גם מניית BAC של בנק אוף אמריקה לא רושמת תנועה משמעותית לפני פתיחת המסחר. החברה רשמה רווח של כ-$0.47 למניה, לעומת צפי האנליסטים שעמד על רווח של כ-$0.44 למניה.

מניית IBM של יצרנית רכיבי המחשב נסחרת בעלייה של כ-1.7% לפני פתיחת המסחר לאחר הבנק בארקליס העלה את דירוגה מ-"overweight" ל-"underweight". הבנק צופה שהירידה בכנסות החברה תסתיים בקרוב - דבר שיאפשר ל-IBM למהלכים האסטרטגיים שלה לצאת לפועל.


מניות במוקד


מניית NURO - מניותיה של חברת Neurometrix Inc מזנקות בכ-78.5% לפני פתיחת המסחר וזאת לאחר שהחברה הודיעה על חתימת הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת GlaxoSmithKline במטרה לפתח את הצמיד הרפואי quell, אשר עוזר בהפחתת כאבים.

מניית JUNO - מניותיה של חברת Juno Therapeutics נסחרות בעליה של כ-54% לאחר שדיווחים בתקשורת מספרים כי תאגיד Celgene מעוניין ברכישת החברה. ידיעיה זו טרם אושרה על ידי גורם רשמי מצד 2 החברות.


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין
רוצה למצוא את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן >>


הודעות כלכליות


21:00 - ארה"ב- ספר הבז'
22:15 - ארה"ב- חבר הוועדה הפדרלית לשוק פתוח קפלן נואם
23:00 - ארה"ב- רכישת ניירות ערך אמריקנים ע"י זרים (נוב')
23:30 - ארה"ב- מלאי נפט שבועי - API