פתיחה רגועה צפויה בוול סטריט כאשר בדקות אלה נסחרים החוזים העתיידים על המדדים בניו יורק ללא שינוי משמעותי.

היום בשעה 21:00 תתפרסם החלטת הריבית של הפדרל ריזרב, כאשר זאת תהיה הפעם האחרונה שבה ג'נט יילן תנמק את החלטות הפד ותסיים את תפקידה כיו"ר.
האנליסטים בוול סטריט מעריכים כי הפד יחליט להעלות את רמת הריבית בפעם השלישית השנה וניתן להגיד שכל החלטה אחרת תתפרש כהפתעה.

לתיאום פגישה אישית לחץ כאן >>

מוקדם יותר היום פרסמה חברת התרופות טבע (TEVA) כי תפטר יותר מ-3,000 עובדים במטה הראשי בישראל - החלטה שהתקבלה בהפגנתיות רבה מצד העובדים. עקב כך, צפויה מניית TEVA לרכז עניין רב, שכן מהלך זה מראה על ייעלות מצד ההנהלה.

הסוחרים היומיים בוול סטריט מסמנים 2 מניות חמות כשעה וחצי לפני פתיחת המסחר:

הראשונה, היא מניית DPW, שכבר כיכבה אצלנו בסקירות היומיות בשבועות האחרונים. החברה (Digital Power Corporation) שהודיעה לאחרונה כי תיכנס לתחום המטבעות הדיגיטליים פירסמה לפני שעה קלה כי תשיק מחלקת כרייה למטבעות דיגיטליים כגון ביטקוין, לייטקוין, אתריום ועוד. המשקיעים ככל הנראה מתלהבים מההתפתחויות האחרונות בחברה, ובדקות אלה נסחרת המניה בעליה של כ-38%.

המניה השניה שתעניין את הסוחרים היא מניית FNSR.
חברת Finisar שרק לפני שבוע פיספסה את תחזיות האנליסטים לדוחות האחרונים זכתה להשקעה "צנועה" בסכום של כ-390 מיליון דולר, ממשקיעה "אנונימית" - חברת אפל. כן, ענקית הטכנולוגיה המוכרת החליטה להשקיע את הסכום המצויין על מנת שתעזור לה לפתח את אמצעי זיהוי הפנים החכם שלה כגון ה- Face ID. בתגובה לכך, מניית FNSR מזנקת בכ-22.5%, שעה לפני פתיחת המסחר.

מניות נוספות שעשויות לרכז עניין
רוצה למצוא את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן >>


הודעות כלכליות


15:30 - ארה"ב - מדד המחירים לצרכן - ליבה (חודשי) (נוב')
17:30 - ארה"ב -מלאי נפט גולמי
21:00 - ארה"ב -התחזיות הכלכליות של ועדת השוק הפתוח
21:00 - ארה"ב -הצהרת ועדת השוק הפתוח של הבנק הפדרלי
21:00 - ארה"ב -החלטת הריבית
21:30 - ארה"ב -מסיבת עיתונאים של ה-FOMC