צפי לפתיחה שלילית בוול סטריט כאשר בדקות אלה נסחרים החוזים העתיידים על המדדים המובילים בירידות שערים קלות.

המשקיעים בוול סטריט עוקבים בדריכות אחר הביטקוין שממשיך לרכז עניין כאשר חצה לראשונה את רף ה-13,000 דולר למטבע וזאת שבוע לאחר שפרץ לראשונה את הרמה הפסיכולוגית של 10,000. נציין כי המניות MARA,RIOT, ו-OSTK עשויות לרכז עניין בעקבות כך.
מוקדם יותר השבוע דווח כי הבורסות CBOE וCME ישיקו שירותי מסחר  בחוזים עתיידים על מחיר המטבע בהמשך החודש ונראה כי זה רק עניין של זמן עד שמעמדו של המטבע כמטבע לגיטימי יוסדר.

רוצה לדעת איך אפשר לסחור בביטקוין באמצעות ג'נרל טרייד? לחץ כאן >>

מניית דיסני עשויה לרכז עניין במהלך המסחר כאשר השמועות בוול סטריט אומרות שבמהלך שבוע הבא תכריז החברה על רכישת חברת התקשורת FOX ובכך לחזק את מעמדה כאימפריית תקשורת ותוכן.

מדד התעסוקה לחודש נובמבר פורסם מוקדם יותר היום והכה את תחזיות האנליסטים עם שינוי חיובי של כ-190,000 מועסקים חדשים במשק האמריקאי (מול 185,000 - הנתון לו ציפו האנליסטים).


מניות במוקד


מניית DPW - מניותיה של חברת Digital Power Corporation מזנקות בכ-13% לפני פתיחת המסחר וממשיכות במומנטום החיובי משבוע שעבר. נזכיר ששבוע שעבר הודיעה החברה כי תתחיל להשקיע בתחום כריית המטבעות הדיגיטליים.

מניית BBG - מניותיה של חברת Bill Barrett Corporation יורדות בכ-15% לאחר שהחברה הודיעה כי תנפיק עוד מניות לציבור - פעולה שאוטומטית גורמת ליותר היצע בשוק ולירידה במחיר המניה.

מניות נוספות שעשויות לרכז עניין
רוצה לגלות את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן >>