פתיחה מתונה צפויה למדדים הראשיים בוול סטריט כאשר נכון לעכשיו נסחרים ללא שינוי משמעותי. אך עם זאת, הסוחרים היומיים מכינים את עמדותיהם לקראת יום מסחר מרתק אשר רבוי בהזדמנויות.

גם אתמול וגם היום דיווחו מספר חברות מרכזיות על תוצאותיהן הרבעוניות כאשר המוכרת מבין החברות הייתה HP.

לתיאום פגישה אישית לחץ כאן >>

החברה האמריקאית דיווחה על תוצאות אשר תאמו לתחזיות, אך ההפתעה הגדולה הגיעה כאשר מנכ"לית החברה הודיעה שהיא מתפטרת.
לאחר 6 שנים בתפקידה, נראה כי מגן וויטמן החליטה שזה הזמן לעזוב, ובתגובה לכך נסחרת מניית HPE בירידות של כ-6% נכון לדקות אלה.

מניית HPE היא לא המניה היחידה שמרכזת עניין לפני פתיחת המסחר. להלן המניות החמות של היום:


המניות החמות


מניית GME - מזנקת בכ-6% לפני פתיחת המסחר וזאת לאחר שהחברה הכתה את תחזיות האנליסטים.
"המכירות ברבעון השלישי שלנו עלו בעקבות דרישה עזה לקונסולת המשחקים של נינטדו", כך ציין אתמול מנכ"ל חברת GameStop, דן דה-מאטו בפרסום הדוח הרבעוני של החברה. הכנסותיה של חברת GameStop עלו בכ-1.5% לעומת הרבעון המקביל ונראה כי לראשונה מזה זמן רב, המשקיעים יכולים להיות מעודדים. נציין כי מניית GME עדיין במצב רע, ונכון לכרגע רשמה ירידה של כ-30% מתחילת השנה.

מניית RIOT  - מדהים מה ששינוי שם יכול לעשות לחברה. מניותיה של חברת Riot Blockchain (שעד לא ממזמן נקראה BiOptix Diagnostics Inc) מזנקות בכ-5% לפני פתיחת המסחר, וממשיכות את המומנטום החיובי מהימים האחרונים. הסיבה לזינוק היא החלטת החברה להשקיע בטכנולוגית Verady, טכנולוגיה הקשורה לבלוקצ'יין. כידוע, בלוקצ'יין ומטבעות דיגטליים הם תחום החם בוול סטריט בשבועות האחרונים, ונראה כי שינוי השם של החברה שנבע מההחלטה האסטרטגית עושה למניה רק טוב.

מניית CLNT - מאה אחוזים למעלה. זה מה שקורה כרגע במניית CLNT. המניה ששמה צויין כבר כמה פעמים בסקירות האחרונות מרכזת עניין במסחר המוקדם בוול סטריט. הסיבה לזינוק המטורף היא הודעת החברה על חתימת הסכם החלפת מניות (Share Swap) עם חברת Marvel Finance.


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין
רוצה לגלות את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן >>