פתיחה מעורבת צפוייה לסוחרים בוול סטריט כאשר עונת הדוחות ממשיכה בשלה ומספקת מגוון הזדמנויות למסחר.

אמש לאחר נעילת המסחר התבשרנו כי חברת הטכנולוגיה Priceline פיספסה את תחזיות האנליסטים בתוצאות הרבעון השלישי. נכון לדקות אלה הספיקה מניית PCLN ליפול בכ-10% וזאת כשעתיים לפני פתיחת המסחר. Priceline מוכרת בעיקר בזכות האתרים Booking.com, Priceline.com, Agoda.com שהיא מפעילה.

לתיאום פגישה אישית לחץ כאן >>

חברה נוספת שדיווחה על תוצאותיה היא Weight Watchers שבניגוד ל-PCLN הביסה את תחזיות האנליסטים ב-14 סנטים ועידכנה את תחזיותיה להמשך הפעילות באופן חיובי. נכון לדקות אלה מניית WTW מזנקת בכ-14% לפני פתיחת המסחר.

בגזרת המאקרו,
בשעה 17:00 יפורסם סקר מחזור המשרות הפתוחות והתעסוקה לחודש ספטמבר, ואילו בשעה 21:30 תנאם יו"ר הפדרל ריזרב היוצאת - ג'נט יילן


מניות במוקד


מניית - TOPS - מניותיה של חברת הימאות והשילוח TOP SHIPS מזנקות בכ-64% לפני פתיחת המסחר במה שמזכיר את נובמבר האחרון, אז מניות ימאות רבות נהנו מעליות של עשרות ומאות אחוזים. נכון לעכשיו מניית TOPS נסחרת בווליום חריג באופן ייחסי לשעת המסחר המוקדם ובכך ממשיכה את המומנטום מאמש.

מניית GLBS
- גם מניותיה של חברת הימאות והשילוח Globus Maritime היוונית מזנקות באחוז מרשים של כ-61%. גם מניית GLBS מזכירה את התנועה מנובמבר האחרון, ותרכז עניין בשעות המסחר הרציף.


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין
רוצה למצוא את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן >>