אמש רשמו מדדי המניות בוול סטריט עליות שערים אשר לוו בשיאים חדשים במדדי הדאו ג'ונס וה - S&P500, וכל זאת חרף האירוע הקטלני בלאס וגאס שבו ברצחו 58 איש ומעל 500 אנשים נפצעו.

וול סטריט הוכיחה לנו שוב פעם שאין מקום להיגיון בשוק, אך בניגוד לזאת נכון להגיד  שסטטית כל פתיחת חודש חדש מלווה בעליות שערים.  מנגד לכך המדדים לא אותתו אפילו לרגע על טריטוריה אדומה כאשר חווינו שני אירועים משמועתיים עם משעל העם בקטלוניה והאירוע הטראגי בלאס וגאס במקום זאת ראינו מומנטום מובהק ושיאים חדשים במדדים.

לתיאום פגישה אישית לחץ כאן

מוקדם יותר הבוקר נודע שחברת ForeScout הישראלית בדרך לוול סטריט כאשר הודיעה החברה כי היא בדרך לגייס למעלה ממיליארד דולר.
החברה הוקמה בשנת 2000 ופועלת מתל אביב וקליפורניה ועוסקת בתחום הסייבר,תחום שנחשב למאוד חם היום בוול סטריט. באם והחברה תונפק בוול סטריט היא תצטרף לעוד כמה ישראליות בבורסה הגדולה בעולם כמו צ'ק פוינט, סייבארק, אימפרבה, ורוניס ופאלו אלטו.

נכון לרגע זה,החוזים העתידיים על מדדי וול סטריט מראים על פתיחה מעורבת.


מניות במוקד


מניית ECYT - המניה החמה שכיכבה אצל הסוחרים בוול סטריט אמש ממשיכה בזינוק המטורף שלה ונסחרת לפני הפתיחה בעלייה של כ-60% עם מחזור מסחר עצום (באופן יחסי) של כ-3 מיליון מניות. הסיבה לזינוק במנייה היא העובדה שהחברה דיווחה אמש על קבלת אישור רישיון שיווק באופן גלובלי של תרופת PSMA-617 אשר אותה היא מפתחת.

מניית RIGL - מניה נוספת שממשיכה את הזינוק שלה מאמש היא מניית RIGL שנסחרת בעליות של כ-10% לפני פתיחת המסחר. כזכור ה-FDA האמריקאי הודיע לחברה שהוא לא מתכנן לעקב את הליך פיתוח התרופה שהיא מבצעת.


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין
רוצה למצוא את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן


הודעות כלכליות


15:30 - ארה"ב - חבר ועדת השוק הפתוח פאוול נואם
23:35 - ארה"ב - מלאי נפט שבועי - API