מדדי המניות בוול סטריט ננעלו ביום שישי האחרון עם עליות שערים כאשר מדד ה-S&P500 שובר את השיא האחרון מאמצע ספטמבר ומציב רף חדש.

העליות האחרונות במדדים הן המשך ישיר למדיניות החדשה שמנחיל נשיא ארה"ב,דונאלד טראמפ, בכל הנוגע לתכנית קיצוצי מס החברות האגרסיבית .

לתיאום פגישה אישית לחץ כאן

חודש ספטמבר,שנחשב מבחינה היסטורית לחודש החלש ביותר של בוול סטריט, הפתיע והניב תוצאות יפות עם עליות של 2.1% במדד הדאו ג'ונס, 1.9% במדד ה-S&P500 (שגם ננעל בשיא חדש) וגם מדד הנאסד"ק הניב תוצאות לא רעות עבור הרבעון האחרון כאשר הוא עלה ב-5.8%, וזאת למרות הירידות שחווה סקטור הטכנולוגיה במהלך החודש האחרון בהובלת מניות החברות הגדולות.

נכון לרגע זה,החוזים העתידיים על מדדי המניות בוול סטריט מראים עליות שערים למרות אירוע הירי הקשה שפקד את לאס וגאס היום כאשר 20 איש קיפחו את חייהם.


מניות במוקד


מניית SNCR - מניותיה של חברת Synchronoss Technologies מזנקות בכ-20% לאחר שהחברה הודיעה על כך שתמשיך לדבוק באסטרטגייה המקורית שלה ותשים בראשה את טובתם של בעלי המניות. הקפיצה במחיר המניות מוסברת בכך שמוקדם יותר השנה היו דיווחים בוול סטריט כי החברה בוחנת את האפשרות להימכר לחברה אחרת - בעסקה שלא הייתה מטיבה עם בעלי המניות.

מניית MGM - מניותיה של רשת בתי המלון MGM נופלות בכ-4.8% לפני פתיחת המסחר בעקבות הירי בלאס וגאס שהתרחש אמש.


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין
רוצה למצוא את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן


הודעות כלכליות


16:45 - ארה"ב - מדד מנהלי הרכש - מגזר הייצור (ספט')
17:00 - ארה"ב - מדד התעסוקה במגזר הייצור - ISM (ספט')
17:00 - ארה"ב - מדד ISM במגזר הייצור (ספט')
21:00 - ארה"ב - חבר הוועדה הפדרלית לשוק פתוח קפלן נואם