מדדי המניות בוול סטריט ננעלו אמש בעליות שערים, וזאת על רקע עונת הדוחות ופרסום הודעת הריבית.

אמש כצפוי,הותיר הבנק המרכזי את רמת הריבית בארה"ב ללא שינוי ובנוסף להודעה על הותרת הריבית על כנה גם תוכנית צמצום המאזן של הפד,העומד על 4.5 טריליון דולר באג"ח, עומד על הפרק וצפוי להתחיל בחודש ספטמבר.

תכנית הצמצום מדברת על כ-10 מליארד דולר בחודש ולגדול כל רבעון עד שתגיע לרמה של 50 מליארד דולר בחודש,כך שבסופו של דבר צופים בפד כי מאזן הנכסים של הבנק המרכזי יצטמצם ויעמוד על 2 טריליון דולר.

לתיאום פגישה אישית >>

בנוסף להודעת הריבית שפורסמה אתמול,עונת הדוחות המשיכה לה בוול סטריט והפעם הגיעה תורה של ענקית הטכנולוגיה,פייסבוק (FB),לדווח.
החברה דיווחה את תוצאות הרווח הרבעוניות שלה לשנת 2017 לאחר נעילת השערים אמש בוול סטריט ובו למעשה הכתה את תחזיות האנליסטים עם רווח של 1.32 דולר למניה לעומת הצפי שעמד על 1.12 דולר למניה. כמו כן ההכנסות הרבעוניות עמדו על רווחים של 9.32 מליארד דולר מול צפי של 9.2 מליארד דולר. כעת במסחר המוקדם נסחרת מניית פייסבוק בעליה של 4% והיא עשויה לייצר עניין במהלך המסחר הרציף.

נכון לשעה זו,הצפי הוא לפתיחה חיובית בוול סטריט,כך עולה מהסתכלות על החוזים העתידיים על מדדי המניות המובילים.
המסחר ימשיך להתנהל על רקע הדוחות הכספיים של החברות וללא עננת הריבית ששרתה על השוק בימים האחרונים.

עונת הדוחות
גם היום ימשיכו החברות לפרסם את דוחות הרווח הרבעוניים שלהן לרבעון השני של 2017 והיום יגיע תורן לדווח של מאסטרקארד (MA) , יונייטד פרסל סרוויס (UPS) , ניו יורד טיימס (NYT) וטוויטר (TWTR) שידווחו לפני המסחר.
לאחר המסחר ידווחו אלקטרוניק ארטס (EA) ואמזון (AMZN).


מניות שעשויות לרכז עניין בפתיחה


רוצה לסחור בתוכנת מסחר מתקדמת ולמצוא את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן

הודעות כלכליות (שעון ישראל)
15:30 - הזמנות מוצרים ברי קיימא - (יוני)