וול סטריט ננעלה אמש בנעילות שערים מעורבות עם ירידות קלות מאוד במדד השוק ה - S&P 500 , עליה של כמעט חצי אחוז בנאסד"ק שסימן שיא חדש וירידות של 0.3% במדד הדאו ג'ונס. זאת על רקע עונת הדוחות ויום לפני התכנסות הפדרל ריזרב לקראת הודעת הריבית ביום רביעי.

לתיאום פגישה אישית >>

נכון לעכשיו,החוזים העתידיים על מדדי המניות בוול סטריט מראים על צפי לעליות שערים בפתיחה, כל זאת שוב על רקע שלל פרסומי הדוחות הכספיים לרבעון השני של 2017 שמספק לא מעט כותרות ועניין רב מצד המשקיעים וכמובן פתיחת ישיבת ועדת השוק הפתוח של הבנק המרכזי.
הועדה תחל היום את ישיבתה בת היומיים שבסופה תכריז יו"ר הפד,ז'נט יילן,על החלטת הריבית והמשך המדיניות ההומניטרית של הבנק.
הערכות הן שהפד לא יעלה את הריבית בישיבה הנוכחית אך מאידך לא מעט בכירים בפד מזכירים בכל פעם את המאזן המפצלתי של הבנק המרכזי ובנשימה אחת רומזים על כך שהבנק המרכזי כבר מכין את הקרקע מבחינתו לצמצום מאזן הפד בהיקפים של מיליארדי דולרים ועל כך לא מעט משקיעים ירצו לשמוע רמזים כלשהם על כך בישיבה הקרובה.

בגזרת הדוחות,אמש דיווחה חברת אלפאבית (גוגל) על תוצאותיה ברבעון השני של 2017,כזכור גוגל קיבלה קנס לא מזמן בהיקף של 2.7 מליארד דולר ולמרות שהחברה הכתה את התחזיות המניה ירדה במסחר המאוחר אמש וכעת,בטרום המסחר,נסחרת בירידות של למעלה מ - 2.5%,כל זאת עקב הקנס שקיבלה לאחרונה מהאיחוד.
ההכנסות ברוטו (לפני שקלול הקנס) של החברה הסתכמו ב - 26 מליארד דולר,מדובר על עליה של 21% ביחס לרבעון המקביל אשתקד.


חברות שמדווחות היום


קאטרפילר (CAT) , דומינוס פיצה (DPZ) , ג'נרל מוטורס (GM) ועוד..

מניות שעשויות לרכז עניין

רוצה לסחור בתוכנת מסחר מתקדמת ולמצוא את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן

הודעות כלכליות (שעון ישראל)

17:00 - מדד אמון הצרכן של CB (יולי)