פתיחה ירוקה צפויה בוול סטריט כאשר נכון לדקות אלו נסחרים החוזים העתיידים בעליות שערים קלות ומספר מניות מרכזות עניין רב לפני פעמון הפתיחה.

עונת הדו"חות נכנסה לפעולה באופן רשמי השבוע כאשר היום לפני פתיחת המסחר פירסמה חברת התעופה דלטא איירליינס (DAL) את תוצאותיה ואיכזבה את האנליסטים שהודיעה על ירידה של 20.8% בהכנסות של הרבעון האחרון.

נציין כי וול סטריט קיבלה בהפתעה את התוצאות השליליות של דלטא איירליינס וזאת מכיוון שמוקדם יותר השבוע דיווחה חברת התעופה אמריקן איירליינס (AAL) על צמיחה בהכנסות ועלייה בביקוש לשירותיה בחודש יוני האחרון (מה שגרם למניות סקטור התעופה לעלות). בדקות אלו נסחרת מניית DAL בירידות שערים של כ-2% עם נפח מסחר של כ-245,000.

מניות במוקדמניית YNDX - מניותיה של חברת שירותי האינטרנט הרוסית, Yandex, מזנקות בדקות אלו בכ-20% לאחר שהחברה הודיעה על חתימת הסכם שיתוף פעולה עם חברת אובר. בהסכם שנחתם הסכימו החברות לשלב כוחות בתחום הנהיגה השיתופית באזור רוסיה והמדינות השכנות ובמטרה לעשות זו יקימו חברה חדשה שתקרא "NewGo". ניכר כי המשקיעים מתלהבים מהרעיון וכתוצאה מכך נסחרת מניית YNDX בדקות אלו בנפח מסחר אדיר של כ-2.5 מיליון מניות לפני פתיחת המסחר.

מניית TGT - מניותיה של חברת הקמעונאות האמריקאית, Target, נסחרות בעלייה של כ-5% במסחר המוקדם לאחר שהחברה הודיעה כי פעילות החברה ברבעון האחרון הייתה טובה יותר מהמצופה, וזה לפני פרסום התוצאות הרווח המלאים באמצע אוגוסט הקרוב. הודעה זו כמובן התקבלה בחיוב אצל המשקיעים ועניין רב ניכר במסחר המוקדם.


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין
רוצה לסחור בתוכנת מסחר מתקדמת ולמצוא את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן


הודעות כלכליות (שעון ישראל)


15:30 - ארה"ב - מדד המחירים ליצרן - ליבה (חודשי) (יוני)
15:30 - ארה"ב - תביעות ראשוניות לדמי אבטלה
15:30 - ארה"ב - מדד המחירים ליצרן (חודשי) (יוני)
17:00 - ארה"ב - יו"ר הבנק הפדרלי יילן מעידה
20:00 - ארה"ב - חבר הוועדה הפדרלית לשוק פתוח בריינארד נואם
21:00 - ארה"ב - מאזן התקציב הפדרלי (יוני)