יום מסחר מרתק צפוי לסוחרים בוול סטריט כאשר מספר מניות מבצעות תנועות חדות במסחר המוקדם בליווי מחזורי מסחר חריגים בשעה זו.

אף על פי שבדקות אלו נסחרים החוזים העתיידים על המדדים המובילים בירידות שערים קלות וכמעט ללא שינוי משמעותי,ניכר כי התנועה המתבצעת במניות הללו (שלאו דווקא שייכות למדדים הראשיים) יספקו לסוחרים תבניות מסחר והזדמניות פעולה על רקע החדשות החיוביות (או השליליות) שפורסמו ביממה האחרונה.

לפני פתיחת המסחר הייתה זו חברת פפסיקו (PEP) שהחלה באופן רשמי את עונת הדו"חות כאשר פירסמה על תוצאות טובות לרבעון השני של השנה.
פפסיקו דיווחה על עלייה של כ-5% ברווחים ( לכ-2.11 מיליארד דולר) שהם רווח של כ-$1.50 למניה ובכך הביסה את תחזיות האנליסטים. כמו כן פפסיקו הודיעה כי היא צופה להמשך גידול רווחיה בהמשך השנה. עם זאת, נציין כי כרגע מניית PEP לא מגיבה לחדשות החיוביות ונסחרת כמעט ללא שינוי משמעותי.

מניות במוקדמניית FOLD - מניות חברות התרופות ידועות לסוחרים היומיים כמניות תנודתיות ובעלות מומנטום חזק כאשר חדשות מתפרסמות. כך קורה גם במניית FOLD. בדקות אלה נסחרת המנייה בעלייה של כ-40% ונפח מסחר של כלמעלה ממיליון לאחר שמשרד ה-FDA האמריקאי דיווח כי עשוי לאשר את שיווק התרופה שהחברה מפתחת למחלת ה- Fabry (הידועה גם כ-angiokeratoma corporis diffusum).

מניית PSO - מניותיה של חברת ההפצה הבריטית Pearson Plc נסחרות בירידות שערים של כ-4.5% לפני פתיחת המסחר לאחר שהחברה דיווחה כי תמכור 22% מהאחזקה שלה בחברת Penguin Random House בעסקה שמוערכת בשווי של כמיליארד דולר. ניכר כי עסקה זו היא מעין "פלסטר על פצע" שכן החברה נמצאת במצב רע כבר תקופה ארוכה והצורך שלה לכספים גובר - מה שאוטומטית גורם למשקיעים להגיב בהתאם.


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין

רוצה למצוא את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן


הודעות כלכליות (שעון ישראל)

17:00 - ארה"ב - סקר מחזור משרות פתוחות ותעסוקה (מאי)
19:30 - ארה"ב - חבר הוועדה הפדרלית לשוק פתוח בריינארד נואם
20:20 - ארה"ב - חבר הוועדה הפדרלית לשוק פתוח קאשקארי נואם