המסחר בוול סטריט חוזר לפעולה לאחר שאמש המשקיעים והסוחרים האמריקאים נהנו  מחופשת חג העצמאות כאשר בדקות אלו נסחרים החוזים העתיידים בעליות קלות.
אירוע חריג יחיד נרשם בעת שהבורסה האמריקאית הייתה סגורה והוא פרסומם המוטעה של נתוני מניות הטכנולוגיה גוגל, מייקרוסופט ואמזון באתרי כלכלה שונים כגון בלומברג ויאהו פיננסים. 
מקור התקלה אינו ברור אך נציין כי הנתונים באתר הנאסד"ק לא נפגעו מהתקלה ושיקפו את הערכים האמיתיים של המניות וכמו כן, תקלה זו תוקנה.

האירוע המרכזי של היום יהיה פרסומם של פרוטקולי ישיבת הפד האחרונה בשעה 21:00.
נזכיר כי בישיבת הפד האחרונה הכריזה נגידת הבנק במרכזי, ג'נט יילן על העלאת הריבית, ופרסום הפרוטוקולים היום יהווה מקור מידע אמין עבור המשקיעים והאנליסטים להערכת מצבה של הכלכלה האמריקאית בראות הפד, וכמו כן רמזים על המשך נקיטת הצעדים של הבנק המרכזי.


היום במוקד

מניית CLSN - המזנקת התורנית היא מניית CLSN שנסחרת בעלייה של כ-32% ומחזור מסחר מרשים של  כ-642,368 לפני פתיחת המסחר  במומנטום חזק. סלסיון (CLSN) היא חברת תרופות אשר מפתחת טכנולוגיות חדשניות כנגד סוגי מחלות סרטן שונות. הסיבה לזינוק המרשים שנרשם במניות החברה בדקות אלו היא הודעת החברה על כך שהשלימה את מחקר OVATION וסיפקה תחזית חיובית לטיפול שהיא מפתחת.

מניות נוספות שעשויות לרכז עניין

למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>


הודעות כלכליות (שעון ישראל)

17:00 - ארה"ב - הזמנות ממפעלים (חודשי) (מאי)
21:00 - ארה"ב - פרוטוקול פגישת ועדת השוק הפתוח