יום מתוח צפוי לאנליסטים והסוחרים בוול סטריט כאשר מניות הנפט ירכזו עניין רב לקראת השעה 17:30, אז יפורסם דו"ח מלאי הנפט הגולמי המעודכן לשבוע זה.

מדוע נתון זה הינו אחד הנתונים המרכזיים להיום?
הסיבה לכך פשוטה - נתון זה מראה את השינוי במספר המלאים של הנפט הגולמי בארה"ב. במידה ומספר החביות במלאי יהיה גבוהה מהצפי - משמע שהביקוש קטן וכן ההיצע גדל - מה שיכול להוביל לירידה חדה במחירי הנפט וכן גם לגרום לתנודות למניות של חברות נפט כגון -XOM, USO וכו'.
נציין כי הזהב השחור נמצא במונטום שלילי כבר מסוף ינואר ורשם ירידה של כלמעלה מ-20%.

מניות במוקדמניית ADBE - מניותיה של יצרנית תוכנות העיצוב הגרפי אדובי רושמות עליה של כ-3.5% בדקות אלו לאחר שהחברה פירסמה את תוצואתיה לרבעון השני של השנה הפיסקלאית והביסה את התחזיות בצורה משמעותית. החברה דיווחה כי מספר המנויים שלה המשיך לצמוח הודות לטכנולוגיית ה-Creative Cloud וכתוצאה מכך הרווח למניה של החברה לרבעון זה עומד על כ-1.02$ למניה.

מניית AMD - חברת השבבים הוותיקה הכריזה אמש על ליין חדש של מעבדים בשם Epyc וכמו כן על הגברת הפוקוס שלה ביצירת שבבים לשרתים של לקוחות עסקיים. 2 ההודעות האלו התקבלו בחיוב רב אצל האנליסטים והמשקיעים בוול סטריט, כאשר הבולט מבינהם, האנליסט מייקל מקונל מפירמת ההשקעות Pacific Crest, ציין כי חברות השבבים נהנות מהעלייה בצורך למחשבים חזקים לצורך כריית מטבעות דיגייטלים (לדוגמת ביטקוין ואטריום) - שכמובן דורשים מעבדים חזקים בהתאם. נציין כי בדקות עלה המסחר במניות AMD מתנהל בעליות שערים של כ-8%


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין

למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>

הודעות כלכליות


17:00 ארה"ב - מכירות בתים קיימים (חודשי) (מאי)
17:00 ארה"ב - מכירות בתים קיימים (מאי)
17:30 ארה"ב - מלאי נפט גולמי
17:30 ארה"ב - מלאי נפט גולמי קושינג אוקלהומה