שאנגחאי שוב קודרת
שאנגחאי שוב קודרת
היום יתקיים בוול סטריט יום מסחר מקוצר לרגל ה-Black Friday והמסחר יסתיים בשעה 20:00. מחזורי המסחר צפויים להיות נמוכים מהרגיל במדדים הראשיים אך תנודתיות רבה עשויה להתקיים במניות הקטנות. אלה גם השעות האחרונות לרישום למבצע ה-Black Friday שלנו למסחר ללא עמלות, באפשרותכם לעשות זאת בלחיצה כאן או על התמונה בתחתית העמוד.

בינתיים, בגזרת המאקרו, ירידות שערים חדות נרשמו הלילה בבורסת שאנגחאי של למעלה מ-5%, וזאת בעקבות פרסום על ירידה שנתית של 4.6% ברווחי התעשיינים, התפתחות שעשויה להסב נזק נוסף ליצואנים הסיניים ואולי אפילו להוות קדימון ל-2016. גם החוזים על מדד ה-S&P הושפעו מהנתון ומחקו את כל הרווחים שרשמו במהלך הלילה.

מניות במוקד

את מירב העניין עבור הסוחרים תרכז היום חברת HP (סימבול: HPQ), שרשמה נפילות של 13% ביום רביעי במהלך המסחר ובמחזור של 70 מיליון מניות. החברה פיספסה את צפי המכירות והרווחים בפער גדול, נמצאת תחת לחצי מכירה ועלולה לחזור לאזורי השפל של חודש אוקטובר.

אל HP תצטרף חברת SunEdison (סימבול: SUNE) שצללה בכ-20% ביום רביעי ולמעשה החזירה את כל העליות שנרשמו יום לפני כן. החברה נמצאת בשפל של 3 שנים והתנודות בה צפויות להמשיך ולהיות חדות בשל הסערות הפיננסיות בהן היא נמצאת על רקע נסיונותיה להשיג מימון.

אירועים כלכליים מרכזיים להיום

לא צפויים פרסומים מרכזיים להיום


                                            * בכפוף לתקנון המבצע