עשתה את זה שוב.
ענקית הבידור אשר מספקת תכנים טלוויזיונים ושירותי סטריימינג פירסמה אמש לאחר נעילת המסחר את דוחותיה לרבעון השלישי של השנה והביסה את תחזיות האנליסטים עם רווח של כ-37 סנט למניה, לעומת 32 סנט להם צפו האנליסטים.
מיד לאחר פרסום התוצאות - תנודתיות רבה הורגשה במניה כאשר קצב מסחר היה מהיר ובשיאה רשמה עלייה של כ-4%.
נציין כי בדקות אלה נרגע המסחר במניה ואותה תנודיות מאמש נמחקה ונראה כי המוכרים גרפו את רווחים כאשר נכון לעכשיו המנייה עולה רק בכחצי אחוז, כשעה לפני פתיחת המסחר.

לתיאום פגישה אישית לחץ כאן

בגזרת המדדים המובילים - שיאים חדשים נרשמו גם אמש, ונראה כי עונת הדוחות עשויה לחזק את אותו מומנטום חיובי בו נמצאים המדדים בימים האחרונים.

לפני פתיחת המסחר מספר מניות מרכזות עניין כאשר המוכרות מבניהן: ג'ונסון & ג'ונסון (JNJ), הארלי דווינדסון (HOG), גולדמן זאקס (GS) ומורגן סטנלי (MS) וזאת על רקע עונת הדוחות.

מניות במוקד

 


מניית TRXC - מניותיה של חברת הביופארמה TransEnterix ממשיכות בזינוק אותו ציינו אמש לאחר שמשרד התרופות האמריקאי (FDA) פירסם הודעה כי הוא מאשר את הפצת הרכיב הרובוטי שהחברה מפתחת (אשר נקרא Senhance System) אשר נותן אפשרות פענוח ראייה בתלת מימד למנתחים בזמן ניתוח. בדקות אלה מניית TRXC נסחרת בעלייה של כ-5%.

מניית DFFN - מניותיה של חברת Diffusion Pharmaceuticals מזנקות לאחר שחברת הפארמה קיבלה אישור FDA לאחר מבחן שלב 3 אותו החברה ביצעה לתרופת TSC אותה היא מפתחת. נכון לעכשיו מניית DFFN מזנקת בכ-30%.


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין
רוצה למצוא את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן >>

הודעות כלכליות


15:30 - ארה"ב -מדד מחירי ייצוא (חודשי) (ספט')
15:30 - ארה"ב -מדד מחירי הייבוא (חודשי) (ספט')
16:15 - ארה"ב -ייצור תעשייתי (חודשי) (ספט')
20:00 - ארה"ב -חבר הוועדה הפדרלית לשוק פתוח הארקר נואם
23:00 - ארה"ב -רכישת ניירות ערך אמריקנים ע"י זרים (אוג')
23:30 - ארה"ב - מלאי נפט שבועי - API