מדד ה-S&P נגע אמש בהתנגדות המצופה ומיד פנה לאחור. כל עוד מחזורי המסחר נמוכים לא ניתן להסיק מכך יותר מדי, אך סביר להניח שבעת הנוכחית יש מקום לפחות לתיקון במדדים אם לא יותר מכך. מי שכבר קיבלה את המפנה הלילה היתה שאנגחאי שירדה בכ-3.5% אחוז ונסחרת באזור ה-3,300, כאשר שבירה של רמת ה-3,000 עשויה להיות מחסום פסיכולוגי שישנה את הסנטימט בשווקים.


מניות במוקד

היום תחל להסחר המניה המדוברת ביותר של הימים האחרונים – פרארי (RACE). החברה הצליחה לגייס הלילה כמעט 900 מיליון דולר בהנפקה של כ-9% ממניותיה במחיר של 52 דולר למניה ומתומחרת לפי שווי שוק של כ-9.8 מיליארד דולר. סוחרים שיודעים כיצד לסחור הנפקות יוכלו להרוויח מהאופריה.

מניות נוספות שיעניינו את הסוחרים יהיו המניות שזזו לאחר סיום המסחר. מניית iRobot (סימול: IRBT) צנחה 5% לאחר שפיספסה את צפי ההכנסות ופרסמה צפי נמוך לרבעון הרביעי. לעומתה, חברת הרובוטיקה Intuitive Surgical (סימול: ISRG) זינקה ב-8% לאחר שדיווחה על רווחים והכנסות מעל המצופה.

כמו-כן תעמוד מניית Weight Watchers (סימול: WTW) שוב במרכז לאחר שאתמול השלימה עוד יום אדיר של 30% תשואה. עם זאת, החברה נמצאת כעת באזור של התנגדות חזקה במיוחד וצפויה לקבל רוח נגדית.

כמו-כן, עונת הדוחות הסוערת נמשכת וחברות מרכזיות כמו איביי, קוקה-קולה, בואינג, ג'נרל מוטורס, אמריקן אקספרס ורבות אחרות צפויות לדווח את תוצאותיהן לרבעון השלישי.

מניות מדווחות לפני פתיחת המסחר:
ABT, APH, ANGI, ABG, BHI, BKU, BIIB, BA, CBF, CSL, KO, CS, EMC, FBRC, GM, GMM, GNTX, ITW, IPG, KMB, KNL, LAD, MAN, MKTX, BABY, NYCB, NJ, NLSN, NTRS, OC, PPBI, PARN, PII, SEIC, SLGN, AOS, STJ, SCL, SVU, SYNT, TMO, TUP, UNF,WIT

מניות מדווחות לאחר סיום המסחר:
ALGT, AWH, AXP, AMP, AI, BANR, BPFH, BDN, BRKL, CA, ELY, CHFC, CTXS, CNMD, CLB, CLGX, CMRE, CCI, CVBF, DTLK, DEL, DLB, EGBN, EWBC, EBAY, EFX, EEFT, EXPO, FBNK, FTK, FBHS, FWRD, GGG, GSBC, HNI, IBKC, KALU, KMI, KNX, LRCX, LVS, LOB, LOGI, MLNX, MKSI, MORN, MSA, MTL, NCOM, NVEC, OSBC, TIS, PLCM, PFPT,RHI, RCKY, SNDK, SXT, NOW, LG, SLM, SON, TCBI, TXN, TSCO, TSC, TBI, TRST, TYL, UNMPO, UIS, URI, VMI, WFT

אירועים כלכליים מרכזיים להיום (שעון ישראל):

14:00 – ארה"ב:
אישורי משכנתאות של MBA (אוקטובר)
17:30 – ארה"ב: מלאי נפט גולמי – משרד האנרגיה (ל-16 באוקטובר)