מדדי המניות בוול סטריט ננעלו אמש בנעילות שערים מעורבות כאשר מדדי ה-S&P500 וה-דאו ג'ונס ננעלו בעליות קלות ואילו הנאסד"ק לעומתן  ננעל בירידות של 0.13%.

אמש התנהל לו המסחר ללא חדשות מאקרו ועל רקע המתיחות שהתחדשה בין צפון קוריאה לארה"ב כאשר הראשונה ממשיכה לשלוח איומים ובתגובה שני צבאות ארה"ב ודרום קוריאה משתפות פעולה באימוני צבאות משותפים. בנוסף גם הסקנדלים שממשיך לייצר הנשיא האמריקני,דונאלד טראמפ,לא בדיוק מצליחות להרגיע את האווירה.

מדד ה-S&P500 סימן עליה קלה אך מלווה במחזורי מסחר יחסית נמוכים ועל פי התנהגותו כרגע ניתן להסיק כי השוק מסמן תבנית דובית שנתמכת בנוסף ע"י המתיחות הגיאו פוליטית שהזכרנו למעלה. כתוצאה מכך משקיעים רבים נוהרים  לחוף המבטחים הידוע - סחורת הזהב,ובעקבות כך עולה מחיר הזהב.

לתיאום פגישה עם נציג >>

שתי מניות ריכזו אמש עניין,הראשונה טסלה (TSLA) והשניה הרבלייף (HLF).
הראשונה,טסלה (TSLA) רשמה ירידות של שערים של למעלה מ-4% בשיא לאחר שהחברה הנפיקה אג"ח מופרז שכעת נסחר כ"תשואת זבל".

השניה , הרבלייף (HLF) ,ביצעה מהלכי עליות יוצאי דופן כאשר היא עולה כמעט 10%בעקבות הודעה על תכנית רכישה עצמית של מניות בסך 600 מליון דולר. שתי המניות עשויות לעניין גם במסחר הרציף היום.

נכון לשעה זו,החוזים העתידיים להיום על מדדי המניות של וול סטריט מאותתים על עליות של עד 0.3% כאשר גם היום לא צפויים פרסומי נתוני מאקרו מהותיים.

מניות שעשויות לרכז עניין
הודעות כלכליות (שעון ישראל)

15:55 - ארה"ב - הספר האדום (חודשי)
15:55 - ארה"ב - הספר האדום (שנתי)
16:00 - ארה"ב - מדד מחירי הבתים (חודשי) (יוני)
16:00 - ארה"ב - מדד מחירי הבתים (שנתי) (יוני)
16:00 - ארה"ב - מדד מחירי הבתים (יוני)