הראלי בוול סטריט נמשך. אמש הביע סטנלי פישר תמיכה במדיניותו הפיסקאלית של דונלד טראמפ ובכך נתן רוח גבית להמשך הראלי בשווקים. פישר נתן אור ירוק להגדלת תקציב הממשלה באומרו כי תכנית ההשקעה בתשתיות, בד בבד עם עידוד ההשקעות פרטיות והקלת נטל הרגולציה, צפויה לספק רוח גבית לכלכלה האמריקאית.

בין דבריו של פישר מעניין היה לשים לב כי הנגיד רואה בהגדלת ההוצאה הממשלתית צעד שיאפשר את המשך מדיניות הריבית הנמוכה של הפדרל רזרב. בכך רמז פישר על העלאה איטית בלבד של ריבית הפדרל רזרב, שתאפשר לשמר את הריבית על החוב הממשלתי ברמתה הנמוכה.

לאחר דבריו של פישר המשיך הנפט לעלות ואף תפס תאוצה בעקבות דבריו של ולדימיר פוטין. נשיא רוסיה הודיע כי הוא מעריך שהקפאת תפוקת הנפט צפויה לעבור בלי עיקובים, וכי רוסיה תצטרף למהלך. נכון לרגע זה נסחרים החוזים על הנפט סביב ה-48 דולר לחבית.

לקבלת מערכת ה-GTrade, לחץ כאן >>


מניות במוקדלקראת פתיחת המסחר, מספר מניות מרכזות עניין בקרב הסוחרים. מניית מדטרוניק (MDT) נסחרת בירידה של 6% לאחר שחתכה את צפי המכירות השנתי בעקבות המתנת לקוחותיה לכניסה של מוצרים חדשים לשוק.

גם מניית פאלו אלטו נטוורקס (PANW) צוללת לאחר שדיווחה על הצמיחה בהכנסה הנמוכה בתולדותיה. החברה גם חתכה את צפי הרבעון הנוכחי וכעת נסחרת סביב ה-145 דולר למניה, ירידה של 11% מהסגירה של אתמול.

מי שמגיבה בחיוב לדוחות היא מניית הורמל פודס (HRL). שתי סיבות עיקריות לעליות בה הן הכנסה של 145 מיליון דולר ממכירת אחת החטיבות העסקיות שלה, כמו גם צפי רווחים ל-2017 הגבוה משמעותית מזה שחזו האנליסטים.

מדווחת נוספת לפני הפתיחה היום היא DSW שמתכוננת לבלאק פריידיי הקרב ובא. מניית החברה עולה בקרוב ל-5% למרות האכזבה בצד המכירות, לאחר שהודיעה על שיפור ניהול המלאי וקיצוץ בעלויות, שצפויים להוביל לרווח תפעולי גבוה יותר בהמשך.מניות נוספות מהסורקים של GTrade:עולות: AVXL ב-20.06%, HMNY ב-16.45%, BKS ב-11.94%.
יורדות: KALV ב-26.20%, PDCO ב-11.53%, PNNT ב-11.35%.

לקבלת מערכת ה-GTrade, לחץ כאן >>