אתמול פירסם משרד האנרגיה האמריקאי את מלאי הנפט בארה"ב והציג נתון נמוך מזה שלו ציפו האנליסטים. נתון זה תרם לעליות של כ-2% במחיר הזהב השחור והוא נסחר כעת סביב רמת ה-50 דולר לחבית.

שני נתונים כלכליים מרכזיים פורסמו בשעה החולפת. בשעה 15:30 פורסם עדכון התוצר למשק האמריקאי (עדכון רביעי) שהצביע על עליה קלה מהקריאה הקודמת (2.1% לעומת 2%), וכמו כן פורסמו הבקשות הראשוניות לדמי אבטלה שהציגו נתון מעט גבוה מההערכות המוקדמות.

בגזרת המטבעות ימשיך הפאונד הבריטי לרכז עניין רב כעת לאחר שהברקזיט יצא לדרך. אתמול הכריזה תרזה מיי סופית על תחילת ההיפרדות של הממלכה המאוחדת מאירופה אך נראה כי הפאונד הבריטי מסרב לרדת.


מניות במוקדאחת המניות המרתקות של יום המסחר הנוכחי צפויה להיות לולו-למון (LULU) שקורסת בדקות אלה בכ-20% לפני פתיחת המסחר. חברת האופנה מצטרפת לנופלות הרבות של הסקטור לאחר שפיספסה את צפי האנליסטים ונתנה תחזית קודרת לרבעון הנוכחי.

מניה מעניינת שצפויה לפתוח בעליות (5%+) היא קונוקו פיליפס (COP). חברת האנרגיה מכרה פרוייקטים של גז טבעי בשווי 13.3 מיליארד דולר לחברת Cenovus (סימול: CVE) ועשויה לסגור יום רביעי ברציפות של עליות.

מניה שנוסקת בחדות לפני פתיחת המסחר היא IDXG. החברה פירסמה את דוחותיה אתמול לאחר סיום המסחר וכעת צפויה לפתוח את יום המסחר בקרבת הגאפ של תחילת חודש פברואר.

מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:
מניית BVXV ב-31.26%
מניית SMRT ב-29.19%
מניית OMER ב-27.58%

יורדות:
מניית TNXP ב-11.01%
מניית RMTI ב-10.44%
מניית SIMO ב-7.09%

למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>

אירועים כלכליים מרכזיים להיום15:30 - ארה"ב: תמ"ג שנתי (רבעון 4, עדכון רביעי)
15:30 - ארה"ב: בקשות ראשוניות לדמי אבטלה (25 במרץ)