יום מלא גדוש אירועים צפוי בוול סטריט כאשר על סדר היום ניתן למנות את החלטת הריבית באירופה, הבחירות בבריטניה, ועדות ראש ה-FBI לשעבר כנגד הנשיא דונלד טראמפ, ג'יימס קומי.

נכון לשעה זו נסחרים המדדים המובילים באירופה וכמו כן החוזים העתיידים על המדדים הבארה"ב בעליות כאשר לפי הסקרים האחרונים נראה כי מפלגת השלטון בהנהגתה של תרזה מיי מובילה בכ-7 נקודות ותמשיך לכהונה נוספת.

באירופה, הודיע נשיא הבנק המרכזי, מריו דראגי, כי רמת הריבית תישאר על כנה וללא שינוי. בשעה 15:30 ינמק דראגי את החלטת הבנק, יספק את השקפת עולם להמשך המדיניות הכלכלית ביבשת ויענה לשאלות העיתונאים.

מניות במוקדמניית BABA
- מניותיה של חברת המסחר הסינית מזנקות בדקות אלו לפני פתיחת המסחר לאחר שהחברה שיחררה תחזית חיובית לשנה הקרובה בה היא צופה גידול של כ-45 עד 49 אחוז בהכנסות. נתון זה בהחלט הרשים את האנליסטים והסוחרים כאשר מניות החברה נסחרות בעלייה של כ- 16%.

מניית YHOO - מרוויחה גדולה מהתחזיות המעודכנות של עליבאבא היא לא אחרת מחברת יאהו! (YHOO) הותיקה. מניותה של חברת יאהו! מזנקות בכ-9% לאחר הודעת עליבאבא והסיבה לכך היא שבבעלותה של יאהו! קיים נתח של כ-16% מחברת עליבאבא.


מניות נוספות שעשויות לרכז עניין

למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>