היום ב-17:30: מלאי הנפט בארה"ב
היום ב-17:30: מלאי הנפט בארה"ב
ההמתנה נמשכת. אמש רשמו המדדים בוול סטריט יום נוסף ללא תנודתיות מיוחדת. מדד הנאסדק ממשיך להפגין חוזקה יחסית, בעוד הראסל (מניות קטנות) נראה חלש יותר.

באופן מפתיע, החברות שהציגו את הביצועים הטובים ביותר מאז תחילת השנה הן דווקא חברות הטכנולוגיה, עליהן ממשיך טראמפ לאיים בהגדלת המיסוי, בו בזמן שהביצועים החלשים ביותר שייכים למניות האנרגיה שנהנות מתמיכתו של הנשיא הנבחר.

היום ימתינו חברות האנרגיה לדיווח על מלאי הנפט הגולמי בארה"ב שיפורסם בשעה 17:30. לקראת ההודעה ממשיך הזהב השחור להיסחר בטווח מחירים צר של כ-5 דולר בלבד בחודשיים האחרונים, כאשר אתמול העלתה סוכנות האנרגיה האמריקאית את צפי תפוקת הנפט ב-2017, אם כי דיווחה גם על צמצום המלאים העודפים שהתווספו בשנים האחרונות.

מניות במוקדשתי מניות מרכזיות בוול סטריט רשמו ירידות אמש לאחר פרסום הדוחות. חברת התרופות גיליאד (GILD) דיווחה על ירידה משמעותית ברווחים ובמכירות ומניית החברה עשויה לפתוח את יום המסחר בשפל של 3 שנים.

מדווחת נוספת היתה בופאלו וויילד ווינגס (BWLD), גם היא יורדת ב-5%. החברה פיספסה באופן משמעותי את צפי האנליסטים עם רווח של 87 סנט למניה לעומת 1.27, כמו גם עם נתוני מכירות נמוכים מההערכות המוקדמות.

מהזווית הישראלית תמשיך מניית טבע (TEVA) לרכז עניין רב לאחר עזיבתו של המנכ"ל ויגודמן, בעקבותיה צנחה אמש המניה ב-6% ורשמה את הסגירה היומית הנמוכה ביותר שלה ב-6 השנים האחרונות.

למסחר בסורקי מניות מיוחדים ובעלות 0.3 סנט למניה - לחץ כאן >>


אירועים כלכליים מרכזיים להיום14:00 - ארה"ב: אישורי משכנתאות של ה-MBA (מה-3 בפברואר)
17:30 - ארה"ב: מלאי נפט גולמי (מה-3 בפברואר)