מתקרבים לחג. ביום שישי הקרוב לא יתקיים המסחר בוול סטריט לרגל לרגל "יום שישי הטוב" בארה"ב ("Good Friday"), ובינתיים, השווקים ממשיכים להתכנס בטווח מחירים צר בסמוך לשיא כל הזמנים.

אתמול פתח מדד ה-S&P את יום המסחר בירידות של כ-0.7%, אך כפי שקורה לא פעם, התאושש לאחר מספר שעות ושב לעלות עד לסגירה שלילית מינימלית של 0.12%.

מי שמפתיעות לחיוב בימים אלה הן שתי הסחורות המרכזיות של סוחרי וול סטריט: הנפט והזהב. מאז הנפילה החדה שלו ב-10%, התאושש הנפט באופן מרשים והשיב את כל ההפסדים תוך זמן קצר. כעת הוא צפוי להיאבק סביב רמת ה-53-54 דולר לחבית, אותה נכשל לפרוץ במשך 3 חודשים רצופים, כאשר היום ישפיע על המסחר התוך יומי בו מלאי הנפט של משרד האנרגיה שיפורסם ב-17:30.

הזהב מצידו, שרשם ירידות חדות מיד לאחר הבחירות, נמצא במגמת עליה יציבה מאז סוף 2016 על רקע העליה ברמות האינפלציה והתייצבות תשואות האג"ח. כעת הוא כבר קרוב לרמות בהן נסחר בסוף השנה שעברה ובהן מצוי המבחן האמיתי שלו.


מניות במוקדעל אף הרגיעה בשווקים, מספר מניות מגיבות להודעות חשובות לפני פתיחת המסחר ועולות בחדות. מניית NOVN מזנקת ב-60% לאחר שדיווחה על תוצאות טובות מניסוי בג'ל הטיפולי לעור אותו היא מפתחת.

מניית פארמה נוספת שעולה בחדות (23%+) היא NBIX. החברה קיבלה את אישור ה-FDA עבור התרופה הראשונה והיחידה לטיפול בדיסקנזיה מאוחרת (תנועות חוזרות בלתי רצוניות).


מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:
מניית UBSI ב-14.36%
מניית NADL ב-15.66%
מניית BBRY ב-14.98%

יורדות:
מניית WVE ב-8.67%
מניית NS ב-7.13%
מניית TSCO ב-4.88%

מבצע פסח בג'נרל טרייד:

סחרו ללא עמלות!

לפרטים לחצו כאן >>אירועים כלכליים מרכזיים להיום15:30 - ארה"ב:
מלאי הנפט (מה-7 באפריל)
21:00 - ארה"ב: הצהרת התקציב החודשית (מרץ)