ממתינים לאופק...
ממתינים לאופק...
החוזים על ה-S&P רשמו עליות במהלך הלילה אך נבלמו עם פרסום נתוני הייצור הסיני. התוצאה בפרסום מדד מנהלי הרכש היתה חלשה מהצפוי, אך לעומת זאת, דו"ח חיצוני של חברת Caixin דווקא הציג נתון גבוה מהצפי ובכך איזן את התמונה. אף על פי כן, שני הדוחות גם יחד מציגים תמונה עגומה של התכווצות הסקטור היצרני בסין במשך 9 חודשים רצופים. 

אמש התקיים בארה"ב ה-Cyber Monday, שהוא למעשה "הבלאק פריידיי" של הקניות באינטרנט. כמות המכירות שבהתבצעה נאמדת בכ-12% יותר מבשנה שעברה, מעט פחות מהעליה במהלך הבלאק פריידיי. בתוך כך רשם סקטור הקמעונאות את הירידות הגדולות ביותר אמש בוול סטריט כאשר ירד בכ-1%, בהשוואה לירידה של כחצי אחוז במדד ה-S&P.


מניות במוקד

חברות האנרגיה צפויות לרכז עניין במהלך הימים הקרובים בעקבות קיומה של ועידת אופ"ק בסוף השבוע. הייתכנות להקטנת תפוקה מצידן של המדינות החברות עשויה להזניק את הנפט, ואחת ממניות האנרגיה שהפגינה תנודה חזקה במיוחד אמש היתה חברת קובאלט אינטרנשיונל (סימבול: CIE). החברה דווקא צללה 6%, ובמחזור חריג של 20 מיליון מניות, פי 5 מהמחזור הרגיל. המניה נראת חלשה וכבר מתקרבת לתחתית שנרשמה ב-2011 – 6.30 למניה.

חברת Vince Holdings (סימבול: VNCE) ממשיכה ביציאה החזקה ממה שעשויה להתברר כתחתית. אתמול זינקה המניה ב-20% על גבי מחזור מסחר של 2 מיליון מניות. מאז החליפה את המנכ"ל עלתה החברה בלמעלה מ-43% כאשר נותר לה עוד דולר אחד עד שתגיע לגאפ שרשמה ב-4 בספטמבר.


מניות מדווחות לפני פתיחת המסחר:
BMO, BNS, FHCO, KEN, KLXI,

מניות מדווחות לאחר סיום המסחר:
APIC, ASNA, BOBE, CFI, EFL, GWRE, OOMA, POWL, UTI


אירועים כלכליים מרכזיים להיום (שעון ישראל)

17:00 - ארה"ב: מדד ה-ISM לסקטור הייצור (נובמבר)
17:00 - ארה"ב: הוצאות בניה (אוקטובר)