החוזים על מדד ה-S&P עולים בדקות אלה לאחר שלעליות תרמו בורסות טוקיו ושנגחאי במהלך הלילה. בנוסף, אתמול קיבלנו נר יומי צר ב-SPY בקרבת אזור התחתית מאוגוסט. מחזור המסחר באזור התחתית היה אדיר - 500 מיליון מניות - ולכן עשוי לשמש כאזור של תמיכה לפחות בימים הקרובים.

שני אירועים שכדאי לתת עליהם היום את הדעת הם סקר ה-ADP ונאומיהם של ג'נט ילן וג'יימס בולארד. הסקר, שיפורסם ב-15:15 (שעון ישראל) עשוי לספק רמז לא רע לנתוני התעסוקה הממשלתיים והוא צופה שנוצרו 190,000 משרות במהלך חודש ספטמבר. הנאומים צפויים להערך בסוף יום המסחר (22:00) ועשויים להכניס תנודתיות בשווקים לקראת הסגירה.


מניות במוקדמספר מניות עלו אמש לכותרות ועשויות לזוז היום בחדות. בגזרה הישראלית עלתה לכותרות EZchip (סימול: EZCH) לאחר דיווחים על כך שהיא מקיימת מו"מ להירכש ע"י חברת מלאנוקס. החברה נמצאת כעת בהפסקת מסחר בישראל ומעניין יהיה לעקוב אחריה בפתיחת המסחר בוולסטריט במידה והעסקה לא תסגר עד אז. במידה והעסקה תסגר מעניין יהיה לראות כיצד תגיב מלאנוקס (MLNX).

חברת Barracuda Networks (סימול: CUDA) צנחה בלמעלה מ-20% לאחר המסחר בעקבות אכזבה בדוחות והורדת תחזיות לרבעון השלישי.

עוד חברה שנפלה בחדות לאחר הסגירה (10%-) היא Donaldson (סימול: DCI) לאחר שדיווחה כי היא בודקת את הטענות לפיהן הצהירה על כמות מכירות שגויה בדוחות הרבעון השני.

לעומתן חברת Comscore (סימול: SCOR) עלתה בכ-8% לאחר שהודיעה כי רכשה את חברת Rentrak (סימול: RENT) העוסקת בניתוח מדיה.

הנפקה:
חברת Mirna Therapeutics (סימול: MIRN) חברת הביוטק צפויה להנפיק את מניותיה היום בשער שמוערך בכ-$14 למניה ובשווי שוק של כ-65 מיליון דולר ומעוניינת לגייס כ-65 מיליון דולר. ליתרונות המסחר בהנפקות לחצו כאן >>


חברות מדווחות לפני פתיחת המסחר:
ATU, AGF, PAYX

חברות מדווחות אחרי סיום המסחר:
NAUH, CAFD

אירועים כלכליים מרכזיים להיום (שעון ישראל)12:00 - אירופה: מדד המחירים לצרכן (ספטמבר)
15:15 - ארה"ב: סקר התעסוקה של ADP (ספטמבר)
22:00 - ארה"ב: ג'נט ילן וג'יימס בולארד נואמים בסנט לואיס


                            איזיצ'יפ. תעמוד במוקד המסחר