שבוע חדש בוול סטריט. לאחר העליות החדות במהלך הודעת הריבית ביום רביעי סגר מדד ה-S&P את השבוע בשני ימי מסחר אדומים. לעומתו, מדד שמפגין עוצמה בימים אלה הוא הנאסד"ק, שבניגוד לשאר המדדים כמעט ופרץ לשיא חדש ביום שישי האחרון.

הימים הקרובים צפויים להיות רגועים יחסית בגזרת המקרו, אם כי מספר אירועים כלכליים בכל זאת יספקו עניין. ביום רביעי יהיה זה הנפט שייכנס לפעולה במהלך שעות אחה"צ (שעון ישראל) על רקע פרסום המלאים של משרד האנרגיה האמריקאי, זאת לאחר הגידול המתמשך במלאים בשבועות האחרונים.

בהמשך השבוע יעלו נגידי הפדרל רזרב בזה אחר זה לנאומים שעשויים להזיז את השווקים, כאשר הנאום המסקרן ביותר ייערך בשעה 14:00 (שעון ישראל) ובו תעלה הנגידה ג'נט ילן לנאום בוושינגטון וצפויה להתייחס גם לעתיד המדיניות המוניטרית.

מניות במוקדמניית CTMX מזנקת ב-33% לפני פתיחת המסחר על רקע שיתוף פעולה עם חברת בריסטול מאיירס (BMY) במסגרתו תקבל 200 מיליון דולר כתשלום ראשוני ועוד למעלה מ-400 מיליון במידה ותעמוד ביעדים שנקבעו.

גם מניית NKTR מזנקת לפני פתיחת המסחר על רקע תוצאות חיוביות לתרופת הדגל שלה. מניית החברה עולה בכ-17% לפני הפתיחה וצפויה לפתוח את יום המסחר בשיא של 6 חודשים.

מניית Sprouts Farmer (סימול: SFM) עולה גם היא לפני פתיחת המסחר (6%+) לאחר שהודיעה על כוונתה למכור את רשת המזון האורגני שבבעלותה: Albertsons.

למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>

מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:
מניית ESPR ב-24.98%
מניית DDC ב-24.17%
מניית ARLZ ב-18.43%

יורדות:
מניית GNMX ב-52.31%
מניית PULM ב-13.82%
מניית ARRY ב-11.31%