היום הוא יום רביעי בשבוע פקיעת האופציות בארה”ב. הסוחרים בוולסטריט נוהגים באופן מסורתי לכנות יום זה “Whipsaw Wednesday”, בגלל הנטיה שלו להיות תנודתי יותר משאר ימות השבוע. כמו-כן, בתקופה זו שבה כל העיניים נשואות אל ג'נט ילן, ייתכן שפרסום ספר הבז' הצפוי הלילה ב-21:00 שמש כטריגר להמשך עליות או תחילתן של ירידות. כך או כך, סביר להניח כי הווליום הרגיל שראינו אתמול ושלשום לא יימשך עוד זמן רב.

הלילה פרסמה סין נתוני אינפלציה נמוכים מהצפוי, אשר יחד עם נתון המאזן המסחרי מאתמול מגדילים את הסיכוי לראות הרחבה כמותית משמעותית יותר מצידה. מדיניות כזו עלולה לפגוע במדינה כמו יפן, אשר מייצאת לסין יותר משהיא מייבאת, ולדחוף אותה להרחבת תכנית ההקלה שלה גם כן.מניות במוקד

היום תעמוד מניית Sandisk במרכז העניינים (סימבול: SNDK) אחרי שעלתה של 11% אמש לאחר תום המסחר. החברה שנוסדה ע"י הישראלי לשעבר, אלי הררי, דווחה בבלומברג כמי שקיבלה הצעה להרכש ע”י חברת Micron (סימבול: MU). החברה סירבה להגיב על הדיווח.

הנפקה אחת שתחל להיסחר היום בארה”ב היא של חברת הפיננסים Capitol Acquisition שהנפיקה 30 מיליון מניות במחיר של $10 למניה. המניה תיסחר תחת הסימבול: CLACU.

היום נקבל תמונה ברורה יותר על סקטור הבנקאות האמריקאי כאשר הבנקים Bank of America (סימבול: BAC) ו-Wells Fargo (סימבול: WFC) צפויים לדווח את תוצאותיהם לפני תחילת המסחר, זאת בהמשך לג'יי.פי מורגן שפיספסה אמש את התחזיות.

מניות מדווחות היום לפני פתיחת המסחר:
ASML, BLX, BAC, BLK, CBSH, DAL, JBHT, LRN, PNC, WFC

מניות מדווחות לאחר סיום המסחר:
CNS, CPSS, DRWI, DWI, KMG, NEPT, NTB, NFLX, PCBK, PSG, RKN, UFPI, WTFC, XLNXאירועים כלכליים מרכזיים להיום (שעון ישראל)

15:30 - ארה"ב: מכירות קמעונאיות (ספטמבר)
17:00 - ארה"ב: מלאים עסקיים (אוגוסט)
21:00 - ארה"ב: ספר הבז' ל הפדרל רזרב

                       הבנקים במוקד