לאחר יום מסחר שהתאפיין בירידות חדות במדדים המובילים, משקיעים וסוחרים רבים תוהיים האם מדובר בתיקון קל או שמה תחילה של שינוי מגמה כאשר מדד ה-S&P500 איבד כ-1.8%, ומדדי הנאסד"ק והדאו ג'ונס איבדו כ-2.5% ו-1.7% בהתאמה.  בדקות אלו נסחרים החוזים העתיידים בירידות שערים קלות וממשיכים את המומנטום השלילי.

כאמור בסקירה הקודמת, טראמפ הוא הגורם המרכזי לירידות במדדים המובילים כאשר וול סטריט תוהה האם הנשיא יוכל לממש את ההבטחות שהבטיח (לדוגמת - תוכנית המס) תחת הביקורת התקשורתית הכבדה והיחס השלילי שמתקבל מהציבור האמריקאי.


מניות במוקד


מניית GLYC - המייצגת את חברת GlycoMimetics רשמה זינוק של כלמעלה מ-30% במסחר המאוחר לאחר שהחברה דיווחה על כך שקיבלה אישור פורץ דרך מה-FDA לתרופת ה-GMI-1271 המטפלת בסרטן הדם.

מניית CSCO - עשויה לרכז עניין עם פתיחת המסחר לאחר שהחברה פירסמה לאחר נעילת המסחר אמש את תוצאות הרווח שלה לרבעון הראשון של שנת 2017 כאשר ציינה כי היא מנמיכה את תחזית ההכנסות שלה לרבעון הקרוב, מה שעשוי לפגוע בהמשך התפתחותה של החברה. (מניית CSCO נסחרת בירידות של כ-7.75% לפני פתיחת המסחר).

מניית BABA - מניותיה של ענקית הסחר האלקטרוני נסחרות בירידות של כ-2% לפני פתיחת המסחר לאחר שהחברה פירסמה דו"חות מאכזבים ופיספסה את תחזיות האנליסטים שציפו לרווח של כ-65 סנט למניה, כאשר בפועל דיווחה עליבאבא על רווח של כ-63 סנט למניה.

בין החברות הנוספות שדיווחו לפני פתיחת המסחר ניתן למצוא את רלאף לורן (RL), וול מארט (WMT) וענקית אופנת הילדים the children's place (PLCE).


מניות נוספות שעשויות לרכז ענייןלמסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>

אירועים כלכליים מרכזיים להיום


15:30- ארה"ב: תביעות ראשוניות לדמי אבטלה
15:30- ארה"ב: מדד הייצור - הפד של פילדלפיה (מאי)
15:30 ארה"ב: מצב התעסוקה - הפד של פילדלפיה (מאי)
20:15 ארה"ב: חבר ועדת השוק הפתוח מסטר נואם