המשקיעים בוול סטריט נערכים לפתיחה אדומה כאשר בדקות אלו נסחרים החוזים העתיידים על המדדים בוול סטריט בירידות כאשר הנאסד"ק הוא המוביל מבינהם ויורד בכ-1%.

אמש פורסמה החלטת הריבית של הפרדל ריזרב, שכצפוי הועלתה לרמת 1.25%. ניתן להגיד שהשווקים כבר תימחרו את ההעלאה אך עם זאת נאומה של נגידת הפד, ג'נט יילן לאחר ההחלטה הוא זה שגורם לתנודיות במדדים היום. בנאומה ציינה יילן כי הבנק המרכזי מתכנן לצמצם את היקף המאזן שלו שעומד על 4.5 טריליון דולר ע"י מכירת אגרות חוב. כמו כן צופה הבנק ששוק העבודה ימשיך להתחזק והאינפלציה תגיע לרמת היעד (2%) בתוך שנתיים. המשמעות היא שהפד מתכוון להקל במדינות המוניטרית שסיפק עד עכשיו. האנליסטים בוול סטריט צופים כי תתרחש העלאת ריבית נוספת בלבד השנה, וכל סיטואציה שונה מכך עשויה לגרום לתנודתיות. כמו כן האנליסטים מכנים את מהלך הפד אמש כ"מהלך יילן קלאסי".

מניות במוקד



מניית ROX - מניותיה של חברת Castle Brands המייצרת ומשווקת מוצרי אלכוהול נסחרות בעליות של כ-14% לאחר שהחברה הביסה את תחזיות האנליסטים עם פרסום דו"חות חזקים כאשר שיעור המכירות עלה בכ-13% ברבעון החולף ל-22.6 מיליון דולר.

מניית KR - חברת הקמונעאות האמריקאית Kroger פירסמה את תוצאות דוחותיה לפני פתיחת המסחר - והמניות נסחרות בהתאם. Kroger דיווחה על תוצאות שתאמו את תחזיות האנליסטים, אך הנמיכה את תחזיותיה להמשך השנה. נכון לכתיבת שורות אלה, מניות החברה מחקו כ-13% מערכן.

מניות נוספות במוקד






למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>

הודעות כלכליות



15:30 - ארה"ב  -תביעות ראשוניות לדמי אבטלה
15:30 - ארה"ב - מדד הייצור - הפד של פילדלפיה (יוני)
15:30 - ארה"ב - מדד מחירי הייבוא (מאי)
15:30 - ארה"ב - מדד מחירי הייצוא (מאי)