109 ימים ללא ירידה של 1% - זה מה שעשה מדד ה-S&P ב-4 החודשים האחרונים. גם היום צפוי המדד הראשי בוול סטריט לפתוח בעליות ולהמשיך להיסחר קצת מעל הממוצע הנע של 20 הימים האחרונים.

בינתיים בגזרת המט"ח, תיקון חד נרשם בדולר לאחר נאום הנגיד אוונס שלא הציג נכונות להעלות את הריבית מהר מהצפוי. היום יעלו לנאום נגידות הפד אסתר ג'ורג' ולורטה מסטר בוושינגטון ובוירג'יניה (בהתאמה) ודבריהן עשויים להשפיע על השווקים גם כן.

בגזרת המקרו, לפני שעה קלה פורסם מדד המחירים לצרכן בבריטניה, מדינה נוספת בה ניכרת התאוששות ברמת האינפלציה המביאה לעליה תוך יומית בפאונד הבריטי (FXB) בדקות אלה. הסיבה לעליה בליש"ט נובעת מהתגברות הצפי למדיניות מוניטרית מרסנת יותר מצידו של הבנק המרכזי של אנגליה.

בנק מרכזי נוסף שירכז עניין במהלך הלילה יהיה היפני. בשעות הלילה יפורסמו הפרוטוקולים מפגישת הועדה המוניטרית היפנית שנערכה בסוף חודש ינואר ועשויה לחשוף את כוונותיו של קורודה בכל הנוגע להמשך תכנית ההרחבה הכמותית.

מניות במוקדבגזרת המניות, חדשות טובות עבור דויטשה בנק (DB). מניית הבנק עולה בכ-6% על רקע הודעתו על סגירת החקירה נגדו ע"י הרשויות בארה"ב בחשד למניפולציה בשערי מטבעות.

גם מניית CMCM עולה ב-6% לאחר פרסום הדוחות, בהן הציגה עליה של 11% במכירות ורווח נקי של 8.5 מיליון דולר.
מניה נוספת שזזה בחדות לקראת הפתיחה היא AXSM שיורדת בכ-20 אחוז לפני פתיחת המסחר על רקע הודעתה על גיוס כספים (במחיר שעדיין לא נקבע).


למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>

מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:
מניית SILC ב-8.36%
מניית ETRM ב-6.81%
מניית AUPH ב-4.37%

יורדות:
מניית LOCO ב-11.26%
מניית CSIQ ב-8.75%
מניית PM ב-5.49%