טראמפ לא עוצר. הנשיא האמריקאי ממשיך להזיז את השווקים, זאת לאחר שאתמול התבטא באופן גלוי נגד עוצמת הדולר והביע את רצונו בפיחות ערכו של המטבע האמריקאי. טראמפ אמר כי "גורלה של ילן עדיין לא נחרץ" וכי הוא מרוצה ממדיניות הריבית הנמוכה בה היא נוקטת, אך כי הדולר החזק מקשה על היצואנים.

תגובת השווקים לא איחרה להגיע. הדולר קרס מיד עם פרסום הידיעה, תשואות האג"ח ירדו והזהב נסק לשיא של 5 חודשים. בניגוד לסחורות אלה, דווקא הנפט הפגין חולשה, בין השאר בשל ההתנגדות המדוברת סביב רמות ה-53-54 דולר לחבית.

ההפתעה עבור המשקיעים היתה התבטאותו של טראמפ בנוגע לסין. לאחר שבקמפיין הבחירות שלו האשים את סין במניפולציה של שערי המטבע, חזר בו הנשיא מאמירה זו, התפתחות שמעידה על הסכמות שככל הנראה הושגו בפגישתו ביום חמישי עם נשיא הכלכלה השניה בעולם שי ז'ינפינג.

מניות במוקד


עונת הדוחות נמצאת ממש מעבר לפינה, אך כמה מניות לא ממתינות. מניית AAOI עולה לפני פתיחת המסחר בכ-22% על רקע פרסום הכנסות גבוהות מהחזוי ורווח למניה הגבוה ב-10% מצפי האנליסטים.

בבניגוד אליה, מניית NADL דוקא יורדת לפני הפתיחה. לאחר זינוק אדיר של מאות אחוזים, המניה נכנסה לתקופה של תיקון וכעת משילה כ-10% מערכה לפני פתיחת המסחר.

מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:

מניית FCSC ב-11.26%
מניית HBI ב-6.19%
מניית PDLI ב-5.38%

יורדות:
מניית CNTF ב-11.07%
מניית ADPT ב-8.32%
מניית GLBS ב-5.91%

מבצע פסח בג'נרל טרייד:

סחרו ללא עמלות!

לפרטים לחצו כאן >>
אירועים כלכליים מרכזיים להיום17:00 - ארה"ב: מדד אמון הצרכנים של אונ' מישיגן (אפריל)