הסוחרים בוול סטריט מתכוננים לפתיחה אדומה כאשר בדקות אלה נסחרים המדדים המובילים בירידות שערים קלות, לאחר שאמש רשם מדד ה-S&P 500 עליה של כ-1%.
ניכר כי העליה אמש הגיעה אחרי הירידות שרשמו המדדים המובילים בשבוע שעבר ומה שהוגדר על ידי סוחרים מסויימים כמימוש רווחים של המוסדיים, ולאו דווקא תיקון.

לתיאום פגישה עם נציג >>

וול סטריט ממתינה בדריכות לועדת ג'קסון הול השנתית שתתרחש ביום שישי הקרוב. שם צפוי להכריז הפדרל רזרב בראשותה של ג'נט יילן על המשך התנהלותו הקרובה והמדיניות אותה יישם בשנה הקרובה. 

בזמן ההמתנה להכרזות מי שדואג להשאיר את המשקיעים עם עין אחת פתוחה הוא איך לא, דונלד טראמפ, שנאם אמש באריזונה וציין כי ישבית את פעילות הממשל במידת הצורך, עד שלא יקבל תקציב לבניית החומה מול מקסיקו.

מניות במוקד


מניית LZB - עונת הדוחות ממשיכה לספק הזדמנויות מסחר, כאשר היום הגיע תורה של חברת La-Z-Boy לאכזב בדוחות שפירסמה. חברת הריהוט האמריקאית פיספסה את תחזיות האנליסטים עם רווח של כ-24 סנטים למניה, לעומת ציפיית האנליסטים שעמדה על רווח של כ-29 סנט למניה.
החברה הגדירה את תוצאותיה האחרונות כ"מאכזבות" והמשקיעים מגיבים בהתאם כאשר המניה מתרסקת בכ-16% לפני פתיחת המסחר.

מניית LOW -  חברת פיתוח הבתים אשר מפעילה רשת חנויות בסגנון "Home Depot" איכזבה גם היא את המשקיעים כאשר דיווחה על רווח של כ-1.57 דולר למניה, 4 סנטים מתחת לצפי. מניית LOW נופלת בכ-4.8% לפני פתיחת המסחר.

עוד מניות שעשויות לרכז עניין


רוצה למצוא את המניות החמות לפני כולם? לחץ כאן

הודעות כלכליות (שעון ישראל)


17:00 - ארה"ב - מכירות בתים חדשים (יולי)
17:00 - ארה"ב - מכירות בתים חדשים (חודשי) (יולי)
17:30 - ארה"ב - מלאי נפט גולמי
17:30 - ארה"ב - מלאי נפט גולמי קושינג אוקלהומה