מדדי המניות בוול סטריט ננעלו אמש בנעילות שערים חיוביות על רקע עונת הדוחות וסקר ה-ADP ועם שיא חדש במדד הדאו ג'ונס שחצה את רף ה-22 אלף נקודות.

אמש פורסם סקר ה-ADP למגזר הפרטי,הסקר מפורסם תמיד לפני דו"ח התעסוקה ומשמש כמאין מדד לקראת הדו"ח.
כאמור,תוצאות הסקר אכזבו כאשר הם הראו על תוספת של 178 אלף משרות חדשות במהלך חודש יולי,נמוך מתחזיות האנליסטים שצפו תוספת של 190 אלף משרות.
הצפי לקראת דו"ח התעסוקה שיפורסם מחר הוא תוספת של 180 אלף משרות במהלך החודש החולף וצפי לירידה בשיעור האבטלה מ-4.4% ל-4.3%.

לתיאום פגישה עם נציג >>


עונת הדוחות


עונת הדוחות ממשיכה להיות בשיאה ולמשוך המון תשומת לב כאשר אמש היו 2 חברות עיקריות שדיווחו,טסלה (TSLA) וסודה סטרים (SODA).
האחרונה עקפה את התחזיות כאשר היא רשמה הכנסות של 131 מליון דולר,שזה אומר צמיחה של 9.6% לעומת הרבעון המקביל ובכך עקפה את תחזיות הרווח ב-2 מליון דולר.
בנוסף הכניסה החברה רווח נקי של 14.4 מליון דולר שהם 64 סנט למניה שהצפי היה ל54 סנט רווח למניה.

טסלה (TSLA) עולה בשעות המסחר המוקדם בכ-6% לאחר שדיווחה אמש את תוצאותיה על הרבעון השני של השנה ובהם הפסד של כ-$1.33 לעומת צפי של $1.76 למניה ורווח של כ-2.8 מליארד דולר לעומת צפי של 2.6 מליארד דולר. המנייה תעמוד במוקד העניינים גם בשעות המסחר הרציף.

עונת הדוחות תמשך גם היום כמובן עם דיווחי חברות כמו : אלרג'ן (AGN) , ווסטרן יוניון (WU) , ויאקום (VIAB) ועוד...

לפני הפתיחה פורסם בתקשורת כי בית המשפט דחה תביעתה של חברת התרופות טבע על מרמה במכירת רימסה המקסיקאית, ובתגובה לכך רושמת מניית החברה ירידה חדה של כ-10.5% לפני פתיחת המסחר.

נכון לעכשיו החוזים העתידיים על מדדי המניות מראים על פתיחה שלילית כשהמסחר יתנהל על רקע ציפיות המשקיעים לקראת דו"ח התעסוקה מחר.

מניות במוקד

רוצה לסחור בעמלות משתלמות? >> לחץ כאן


הודעות כלכליות (שעון ישראל)


17:00- מדד הייצור במגזר הלא יצרני - יולי