מחזורי המסחר בוול סטריט ממשיכים להיות דלילים. אמש רשם מדד ה-SPY מחזור של 51 מיליון מניות בלבד, הנמוך מזה חודש.

בהיעדר נזילות מונעים מחזורי המסחר הדלילים מהשחקנים הגדולים למכור מניות, וכך ממשיכים המדדים הראשיים להיסחר בטווח מחירים צר בהמתנה להתפתחויות הכלכליות השונות.

את השאננות בוול סטריט ינסו לאתגר היום מספר הודעות כלכליות מרכזיות. בשעה 15:30 פורסמו תביעות האבטלה השבועיות בארה"ב שהציגו ירידה במספר מקבלי דמי האבטלה, 134 אלף לעומת צפי ל-148 אלף.

בנוסף, במהלך יום המסחר צפויים לנאום שני נגידי הפדרל רזרב ג'יימס בולארד ונשיא הבנק המרכזי של שיקאגו צ'ארלס אוונס, ובמהלך הלילה ימתינו כולם לנתון המאזן המסחרי של סין, שיספק תובנות חשובות על מצבה של הכלכלה השניה בגודלה ושותפות הסחר שלה.

מניות במוקדחולשה בכנפיים. הציפור של טוויטר צונחת היום בלמעלה מ-10% לאחר פספוס צפי המכירות לרבעון האחרון של 2016 ורושמת את הגידול הנמוך ביותר בהכנסותיה מאז הנפקתה.

מניה נוספת שתפתח בירידות את יום המסחר היא CREE. יצרנית רכיבי התאורה יורדת בכ-6% לאחר שהודיעה כי מכירת אחת מחטיבותיה ב-850 מיליון דולר ככל הנראה לא תצא לפועל מסיבות ביטחוניות בגינן מונע הממשל את העסקה.

מניה מרתקת עבור הסוחרים היומיים היום צפויה להיות SKYS, שמזנקת בכ-60% על רקע פרסום דוחותיה. יש לציין כי מחזורי המסחר במניה הם דלילים ועל כן היא צפויה להיות תנודתית במיוחד במהלך המסחר.

מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:

מניית OSUR - ב-23.37%
מניית RELV - ב-16.45%
מניית ETRM - ב-13.21%

יורדות:

מניית LPXN - ב-14.81%
מניית MB - ב-10.76%.
מניית IRBT ב-8.56%


למסחר בסורקי מניות מיוחדים ובעלות 0.3 סנט למניה - לחץ כאן >>