הראלי נמשך. את השבוע האחרון סגר מדד ה-S&P בשיא כל הזמנים והמוכרים עוד לא נראים באופק. במהלך סוף השבוע נאם נגיד שלוחת הפד של סנט לואיס, ג'יימס בולארד, ואמר כי העלאת ריבית תתאפשר רק לאחר שהמדיניות הכלכלית של הממשל החדש תהיה ברורה יותר.

פירוש הדבר הוא כי כל עוד ממשיך טראמפ לאתגר את מדינות העולם בצעדים חד צדדיים, פרוטקציוניזם וטונים עויינים, כך יקשה על הבנק הפדרלי להעלות את הריבית, כיוון שצעד שכשזה עשוי להחריף את עליית תשואות האג"ח ולסכן את הצמיחה הכלכלית.

במהלך הסופ"ש החלה להתגלות נכונות מצידו של טראמפ להתגמש ולשדר מסר מרוכך יותר כלפי סין ויפן. הנשיא ניהל שיחת טלפון עם נשיא סין אותה הגדיר כחיובית, והבטיח לרה"מ היפני שינזו אבה, כי הוא יעמוד לצידה יפן בכל מחלוקת עתידית שלה עם סין.

היום במהלך הלילה ידווח נתון האינפלציה הסיני שישליך על המשך פיחות היואן במדינה שסובלת מהאטה כלכלית מתמשכת המדוכאת רק ע"י רחבות כמותיות חוזרות ונשנות.מניות במוקדטבע (TEVA) צפויה לפתוח את יום המסחר בעליות. החברה מכה את התחזיות ומאשררת את התחזית ל-2017. המניה שקרסה 50% תוך שנה אחת בלבד צפויה לעלות בכ-5% בפתיחה.

מניית AEZS עולה בכ-11% לפני פתיחת המסחר על רקע הודעתה כי תגיש בקשה לאישור תרופתה ל-FDA בעקבות מידע חיובי אותו אספה משלושה ניסויים שונים על תרופותיה.

מניית HAIN יורדת ב-7% לפני פתיחת המסחר על רקע בקשה של רשות ניירות הערך האמריקאית למידע על הכנסותיה ממספר מפיצים ובוחנת אפשרות לדיווח לקוי בדוחותיה.

מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:
מניית KBSF -  ב-27.58%
מניית BLFS -  ב-13.89%
מניית SAGE - ב-8.51%

יורדות:

מניית ACTG -  ב-13.89%
מניית STNG -  ב-9.85%
מניית MCHX - ב-7.16%


למסחר בסורקי מניות מיוחדים ובעלות 0.3 סנט למניה - לחץ כאן >>