וול סטריט ממשיכה לשייט לה על ווליום נמוך בהובלת מדד ה-Russell 2000 שרשם אתמול עליה של כ-2.5%. ה-Russell מייצג את החברות הקטנות ופירוש הדבר הוא שמניות אלה היו המרוויחות הגדולות של אתמול.

ליתרונות המסחר במניות קטנות, לחצו כאן >>

אתמול פורסם בארה"ב מדד מנהלי הרכש למגזר נותני השירותים עם נתון של 56.9, מתחת לצפי, מה שכמובן לא הפריע ל-SPY (העוקב אחר ה-S&P) להגיע לאזור השיא של יום ה-17 בספטמבר. בדקות אלה החוזים על ה-S&P מתקנים מעט את העליות של אתמול.היום לפני המסחר נקבל רמז נוסף על רמת הפעילות הכלכלית בארה"ב. ב-15:30 יפורסמו נתוני המאזן המסחרי שעשויים להזיז את הדולר במידה ויפתיעו את וול סטריט, כאשר הצפי הוא לגרעון מסחרי של 47 מילירארד דולר. תזוזה משמעותית בדולר עשויה לייצר תנודה מקבילה גם במדד ה-S&P כיוון השניים נסחרים בקורלציה חיובית כבר תקופה ממושכת.

מניות במוקדמספר מניות זזו אתמול בחדות לאחר סיום המסחר וצפויות להיות במוקד גם היום בפתיחה. חברת DuPont (סימול: DD) עלתה בכמעט 6% לאחר שהודיעה על התפטרות המנכ"ל אלן קולמן.

חברת הביוטק Illumina (סימול: ILMN), שמנייתה נמצאת בנפילה חופשית, הוסיפה שמן למדורה כאשר הודיעה לאחר המסחר על צפי להכנסות נמוכות מהצפוי ברבעונים הקרובים. המניה קרסה ב-15% נוספים וצפויה לפתוח בגאפ למטה.

חברת Container Store (סימול: TCS) איכזה בדוחותיה לאחר המסחר כשפיספסה את תחזיות הרווח והמכירות. המניה נפלה בלמעלה מ-10% לאחר סיום המסחר.

בנוסף, היום לפני המסחר צפויה לדווח חברת Pepsico (סימול: PEP), שעל אף ההצלחה ברמה המסחרית המניה שלה עדיין נסחרת באותן הרמות של שנה שעברה. לאחר הסגירה תדווח Yum! Brands (סימול: YUM) שנמצאת במגמת עליה רב שנתית.

חברות מדווחות לפני תחילת המסחר:
PEP

חברות מווחות לאחר סיום המסחר:
NG, TISI, YUM

אירועים כלכליים מרכזיים להיום (שעון ישראל)15:30 - ארה"ב: מאזן מסחרי (אוגוסט)
2:00 - סין: יתרות המט"ח (ספטמבר)