חוזרים מהחופשה. וול סטריט צפויה לפתוח בעליות את יום המסחר הראשון שלאחר יום הנשיא.

מחזורי המסחר במדדים הראשיים יישארו דלילים בימים הקרובים כיאה לשבוע מסחר מקוצר לאחר יום חג.

בגזרת המטבעות נרשמות עליות מחודשות בדולר האמריקאי ובגזרת האג"חים עולות התשואות על אג"ח 10 שנים של ארה"ב בכ-3 מאיות האחוז.

האירוע המרכזי של השבוע צפוי להיות פרסום הפרוטוקולים של ישיבת חברי הפד, שיפורסם ביום רביעי בשעה 21:00 (שעון ישראל). פרוטוקולים אלה עשויים לשפוך אור על החלטת הריבית הקרובה, זאת לאחר שהנגידה ג'נט ילן כבר התבטאה בנושא וציינה כי על הריבית לעלות מהר ככל האפשר. 


מניות במוקדעונת הדוחות נמשכת ומספר מניות מרכזות עניין לפני הפתיחה. חברת Popeyes Louisiana Kitchen (סימול: PLKI) מזנקת ב-19% לפני פתיחת המסחר בעקבות דיווח של רויטרס על כך שבורגר קינג מציעה לרכוש אותה ב-1.7 מיליארד דולר.

מניית הפארמה אייגייט (EYEG) עולה בכ-30% לאחר הסכם מסחור מוצריה עם חברת וולינט (VRX) וצפויה להיסחר במחזור הגבוה במאות אחוזים מהממוצע.

מניה מסקרנת נוספת היום היה סידארה (CDTX) שקורסת בכ-50% לאחר כשלון מוצר ה-CD101 שלא הצליח להפגין תוצאות חיוביות בניסויים שנערכו לו.

מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:
מניית LQDT ב-33.65%
מניית APOP ב-31.05%
מניית CYH ב-19.68%

יורדות:
מניית TRVN ב-31.62%
מניית MNTA ב-22.73%
מניית DRYS ב-21.58%

למסחר בסורקי מניות מיוחדים - לחץ כאן >>


אירועים כלכליים מרכזיים להיום16:45 - ארה"ב: מדד מנהלי הרכש במגזרי הייצור והשירותים-------
גי טי גלובל ישראל ("החברה") הינו שירות ברוקראז' עבור חברת גי טי גלובל בע"מ. הייעוץ המפורט לעיל מהווה ייעוץ בכלי תקשורת. מתן הייעוץ אינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם אלא למטרת אינפורמציה כללית בלבד ומובא כחומר רקע בלבד עבור כלל הלקוחות. החברה או מי מטעמה לא יהיו אחראים לכל שימוש אותו יעשה הקורא במידע. אין לחברה עניין אישי בנושא המפורסם לעיל. האנליזות המצוינות תהינה זמינות לכלל הנרשמים לשירות המוצע על ידי החברה באתר ייעודי והן אינן מתייחסות לפרמטרים או לאפיונם של לקוחות מסוימים; על מנת לקבל את התכנים המתפרסמים באנליזות, על הלקוח להיכנס לתיבת הדואר שלו ו/או לאתר ביוזמתו; אין לראות בתשואות עבר וודאות לתשואות בעתיד ולפיכך החברה איננה ערבה להתממשות ציפיות לרווחים מצד מי מהלקוחות. מוצע לקרוא את גיליון הסיכון מלא לפני התקשרות עם החברה לקבלת שירות כלשהו.