מדד ה-S&P חלף על פני ההתנגדות הקלה מאתמול כפי שהיה צפוי, אך תיקן מעט במהלך הלילה בד בבד עם הניקיי, לאחר פרסום על ירידה בהזמנת מכונות ביפן. לעומתן, סין חזרה הלילה לעניינים עם עליות של למעלה מ-3%, כאשר מעניין יהיה לעקוב ולראות אם תצליח לשמור על רמת התמיכה של 2,850 שנרשמה בסוף אוגוסט. 

הנפט שהיה בדרכו לעבר ההתנגדות ב-$50 לחבית קיבל את המפנה אתמול קצת מתחת לרמה זו ויצר נר אדום. הסיכוי לעצירת העליות שלו גובר בעקבות הווליום הגבוה יחסית של הנר והמיקום הקרוב כ"כ לאזור ההתנגדות. חובת ההוכחה עדיין מוטלת על הקונים.

מניות במוקדלא פחות מ-3 חברות צפויות להתחיל ולהסחר היום בוולסטריט. חברת CPI Card Group, המייצרת את כרטיסי החיוב של בנק אוף אמריקה ואמריקן אקספרס תנפיק את מניותיה בטווח של $12-$13 למניה ותגייס רק 200 מיליון דולר. הרבה פחות ממה שציפתה רק שבועות ספורים לפני כן, וזאת בעקבות התנודות החדות בשווקים. המניה תסחר עם הסימבול PMTS.

מנפיקה נוספת המספקת שירותים לסקטור הבנקאי היא חברת Allegiance Bancshares, אשר תחל להסחר בסימבול ABTX. היא תנפיק קצת יותר מ-2.5 מיליון מניות במחיר של $21 למניה שישקפו שווי שוק של כ-280 מיליון דולר.

חברת Cytomx Therapeutics, המפתחת טכנולוגיה רפואית לטיפול בסרטן, תנפיק את מניותיה במחיר של $12 למניה במקום ה-$14-$16 החזוי בגיוס של 80 מיליון דולר. מעניין לזכור כי המנפיקה האחרונה מתחום הטיפולים בסרטן, Novocure (סימבול: NVCR), נפלה ב-25% ממחיר ההנפקה שלה בשבוע שעבר, האם ההיסטוריה תחזור על עצמה גם כאן? החברה תחל להסחר בסימבול CTMX.

ליתרונות המסחר בהנפקות לחצו כאן >>

חברות מדווחות לפני פתיחת המסחר:
DPZ, EMMS, ISCA, ISCB, SVC

חברות מדווחות לאחר סיום המסחר:
AA, ANGO, ATNY, HELE, RT

אירועים כלכליים מרכזיים להיום

(שעון ישראל)14:30 - אירופה: פרסום פרוטוקול פגישת הוועדה המוניטרית
15:30 - ארה"ב: בקשות ראשוניות לדמי אבטלה (3/10)
21:00 - ארה"ב: פרסום הפרוטוקולים של דיוני הפדרל רזרב (16/9-17/9)

                             בורסת ניו יורק. יום של הנפקות