התיקון ב-S&P נמשך. אתמול פתחו המדדים הראשיים בוול סטריט את יום המסחר בירידות קלות בתחילת המסחר אך רשמו התאוששות תוך יומית לאחר צהרי היום (שעון ניו יורק).

הלילה עשויה התנודתיות לשוב לשווקים בעקבות פרסום נתוני הסחר של סין שיעידו על רמת הפעילות הכלכלית באסיה בפרט ובעולם בכלל. מאוחר יותר במהלך השבוע יפורסמו גם נתוני האינפלציה עבור הכלכלה השניה בגודלה שעשויים להשפיע על המסחר ביואן הסיני.

הנתון המרכזי של השבוע יתפרסם רק ביום שישי. נתוני התעסוקה עבור המשק האמריקאי צפויים להציג ירידה בשיעור האבטלה וגידול של 190 אלף מועסקים במהלך חודש פברואר. פרסום זה מגיע שבוע אחד בלבד לפני הודעת הריבית של ג'נט ילן, שצפויה להעלות ברבע אחוז את שער הריבית לרמה שבין 0.75% ל-1%.

מניות במוקדמניית MEET מזנקת ב-25% לפני פתיחת המסחר לאחר שרכשה את חברת (if-we) ב-60 מיליון דולר. המנכ"ל ג'ף קוק הודיע כי רכישה זו סוללת את הדרך להכנסה שנתית של 150 מיליון דולר עבור החברה ורווח תפעולי של כ-50 מיליון.

מניה נוספת שעולה בחדות לפני הפתיחה היא אנטרומדיקס (ETRM), שדיווחה על תוצאותיה לרבעון האחרון של 2016 ועולה כעת בכ-16% לפני פתיחת המסחר.

מבין היורדות לפני פתיחת המסחר נמצאת היום קאסיז (CASY). רשת תחנות הדלק דיווחה על רווח של 58 סנט למניה לעומת צפי ל-88 וכעת יורדת בכ-6%.

מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:
מניית NMBL ב-44.71%
מניית HPJ ב-19.65%
מניית GLBL ב-16.83%

יורדות:
מניית CGG ב-6.74%
מניית AKBA ב-4.85%
מניית THO ב-3.95%

למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>


אירועים כלכליים מרכזיים להיום:15:30 ארה"ב: מאזן מסחרי (ינואר)
1:50 - יפן: עדכון נתוני התמ"ג (רבעון רביעי)