השווקים בארה"ב לא נרגעים והסוחרים יכולים רק לברך על כך. עוד לפני הפתיחה בוול סטריט רשמו אתמול החוזים עליות של למעלה מ-1%, אבל חזרו לרדת לקראת פרסום נתוני בקשות האבטלה ב-15:30. מיד לאחר הפרסום חזר השוק לעלות, אך ממש כמו אתמול, שוב הגיעו מימושים לאחר צהרי היום (שעון ניו יורק) וסגרו את המדדים עם עליות קלות בלבד.

כדאי לשים לב לכך שמדד הראסל 2000 (מדד החברות הקטנות) לא מפגין חוזקה של ממש בעליות האחרונות מאז אותה תחתית של "יום שני השחור". התופעה שבה מדד הראסל לא מצליח לתת תשואה עודפת על ה-S&P התבררה במקרים רבים בעבר כאזהרה ומעניין יהיה לראות אם גם הפעם זה יהיה המצב.

היום יהיה זה יום המסחר האחרון לפני שנכנסים לשבוע פקיעת האופציות המרובעת שיתקיים בוול סטריט בשבוע הבא (Quadruple Witching). מדובר בשבוע שמתרחש רק 4 פעמים בשנה ואשר בו מתקיימות פקיעות של 4 סוגי מכשירים: אופציות על מניות, חוזים על מניות, אופציות על מדדים וחוזים על מדדים. מהסיבה הזאת מדובר בדר"כ בשבוע מסחר תנודתי ומלא אקשן. תוסיפו לכל זה את הודעת הריבית של ה-Fed ומה שתקבלו זה גן עדן לסוחרים.

חברות מרכזיות מדווחות:

שתי קמעונאיות צפויות לדווח היום לפני פתיחת המסחר. אחת מהן היא Mattress Firm (סימול: MFRM) שתנסה להציג רווח של 70 סנט למניה. המניה שנסחרת קצת מעל $60 נגעה באזור ה-$56 לא מעט פעמים השנה ועשויה להיות מעט פגיעה אם תאכזב בדוחות.

גם Kruger (סימול: KR) צפויה לדווח ולה צפי של 40 סנט למניה על הכנסות של 25.6 מיליון דולר. אתמול היא סיימה בעליה של כמעט 3% ועדיין נסחרת בקרבת השיאים האחרונים שנמצאים קצת מעל $39.

מניה נוספת ששווה מעקב היא LuluLemon (סימול : LULU) שקרסה אתמול ב-16% בווליום גבוה אחרי שדיווחה על ירידה ברווח הגולמי. היא סגרה בקרבת הנמוך היומי ולכן פגיעה להמשך ירידות גם היום.התנודתיות בוול סטריט
                                      בורסת ניו יורק.  מתכוננים לעוד יום מסחר