וול סטריט לא עוצרת
וול סטריט לא עוצרת
10.11.2016

השווקים שלחו אתמול מסר ברור לסוחרים עם ראלי אימתני שתפס בהפתעה את השורטיסטים. המפנה החד שהתרחש מהירידות החדות שלאחר תוצאות הבחירות, אל הצבע הירוק שבו סגר השוק, לא הותיר מקום לספק כי השחקנים הגדולים מהמרים על צמיחה אמריקאית.

נכון לרגע זה נראה כי איש לא מאמין שטראמפ מעוניין להעלות את הריבית באופן משמעותי, ונראה כי השוק אופטימי למדי מהקיצוץ המיוחל במס החברות ל-15% והפלת הרגולציה החונקת מתקופתו של אובמה.

גם המיליארדר סטנלי דרוקנמילר הצטרף לחגיגה. המשקיע האגדי, יד ימינו של סורוס במהלך השנים, ומי שהשיג תשואה טובה יותר מזו של באפט במהלך שנותיו כמנהל קרן גידור, הודיע כי מכר את הזהב שלו ופתח שורט על האג"חים. נכון לרגע זה השווקים משתפים פעולה ונסחרים בעליות, כרבע שעה לפני פתיחת המסחר.

מניות במוקדרגע לפני יריית הפתיחה, מספר מניות כבר החלו לזוז בחדות. חברת שייק שאק (סימבול: SHAK) עולה ב-9% לאחר שדיווחה על נתונים מוצלחים ברבעון החולף. החברה הודיעה על עליה של כמעט 3 אחוז במכירות חנויות בנות שנה ומעלה, והעלתה את תחזית המכירות השנתית.

גם חברת Kohl's (סימבול: KSS) נסחרת בעליות של כ-7% לאחר שדיווחה על רווחים גבוהים מהצפי. מניית החברה שנמצאת בהתכנסות ממושכת קרובה כעת לשיא של חצי שנה.

מניה נוספת שעשויה לעניין את הישראלים היא זו של פריגו (PRGO). ברגעים אלה עולה המניה בכ-4.5% לפני פתיחת המסחר בעקבות דוחות טובים מהצפוי, אך עדיין מנסה להתאושש מנפילה של כ-50% בערכה בשנה החולפת.

מניות נוספות מהסורקים של ג'נרל טרייד:עולות: HPJ ב-14.2%, SODA ב-12.5%, CALA ב-12.7%.
יורדות: AVID ב-22.4%, BVX ב-11.78%, WUBA ב-10.45%.

מעוניינים לדעת עוד? מלאו את הפרטים בטופס שמשמאל וניצור עמכם קשר בהקדם.