הרבעון השני יוצא לדרך. לאחר הפתיחה החיובית של 2017 ינסו המדדים לשכפל את העליות האחרונות (כ-5.5% ברבעון הראשון), אך הדבר לא יהיה קל.

האופטימיות שאיפיינה את התקופה שאחרי הבחירות מתחילה להתפוגג על רקע גילויי חולשה ראשונים בהנהגתו של טראמפ.

כשלונו של טראמפ ביישום רפורמת הבריאות מעלה ספקות בנוגע להבטחות קמפיין הבחירות, ביניהן הקלת הרגולציה ונטל המס.

גם הטון האגרסיבי כנגד שלטונות סין מושמע חדשות לבקרים, ולאחרונה אף הודיע הנשיא הטרי כי סין תהיה אחראית לכל פרובוקציה שתתרחש מכיוונה של צפון קוריאה.

המציאות הנוכחית בה מוצאים את עצמם משקיעי וול סטריט חושפת אותם לתופעה בה קשיי החקיקה של ממשל טראמפ עשויים להשפיע לרעה על יצירתה של צמיחה בת-קיימא, בו בזמן שתשואות האג"ח הגבוהות מעודדות חסכון ומדכאות צריכה, ועל כן טומנות בחובן הפתעה אפשרית עבור מחזיקי המניות.

מניות במוקד


בזמן שהשווקים מתנדנדים בהיסוס, הסוחרים היומיים מתכוננים לעונת הדוחות. לאחר שני רבעונים חיוביים לחברות בוול סטריט, מצפים הסוחרים לעוד רבעון חזק, בעיקר מצידן של מניות הטכנולוגיה.

בינתיים, מספר מניות כבר נעות בחדות לקראת הפתיחה והבולטת שבהן היא נובוקיור (NVCR). החברה דיווחה על תוצאות מצויינות בניסוי שלב 2 ומזנקת ב-60% לפני פתיחת המסחר.

מניית פארמה נוספת שעולה ב-40% לפני הפתיחה היא STDY. החברה ממשיכה את הראלי האלים מיום שישי בעקבות נצחון במשפט על פטנט של חברת יונייטד ת'רפיוטיקס (UTHR), שיורדת מצידה בכ-10%.

מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:

מניית DVAX ב-17.58%
מניית INFI ב-16.29%
מניית ARTX ב-16.50%

יורדות:
מניית EKSO ב-8.33%
מניית CNAT ב-8.01%
מניית ACOR ב-5.03%

למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>


אירועים כלכליים מרכזיים להיום17:00 - ארה"ב: סקר הייצור של ה-ISM (מרץ)
15:30 - ארה"ב: הוצאה בענף הבניה (פברואר)