וול סטריט לא עוצרת. תוצאות הבחירות בצרפת מסירות את חוסר הוודאות ונותנות יתרון משמעותי לבחירתו של נציג מפלגת המרכז עמנואל מקרון שצפוי לנצח בסיבוב השני.

עם זאת, מירב העניין עבור הסוחרים צפוי לקראת סוף השבוע. ביום חמישי יפרסם הבנק המרכזי של אירופה את החלטת הריבית ואת הצפי לרכישת האג"חים, שאותה בכוונתו לצמצם ככל שיעבור הזמן.

ביום שישי יהיה זה תורה של ארה"ב לרכז את עיני הסוחרים. בשעה 15:30 יפורסם התוצר לרבעון הראשון של השנה, כאשר נכון לרגע זה עומד הצפי על צמיחה בקצב שנתי של 1.1%, זאת בהשוואה ל-2.1% אשתקד.

בזמן שהשווקים באופוריה, המתיחות סביב צפון קוריאה נמשכת. מחר צפוי הנשיא טראמפ לקיים תדרוך בפני הסנאט על הנעשה בצפון קוריאה, כאשר החשש הוא מפני הסלמה והתגברות המתיחות בין ארה"ב לבין סין.

מניות במוקד


עונת הדוחות נמשכת ומניות רבות מגיבות בחדות לפרסומי הדוחות. המפתיעה מבין הגדולות שבחבורה היא מניית קטרפילר (CAT), שמזנקת בכ-6% לאחר שהיכתה את צפי האנליסטים באופן חד והעלתה את התחזית לשנה הקרובה על רקע צפי להתאוששות הביקושים הגלובליים.

מניה נוספת שעולה בחדות לפני הפתיחה היא STRP. החברה דיווחה כי קיבלה הצעת רכש על סך 104.64 דולר למניה, גבוה יותר מזו של AT&T שהציעה לרכוש אותה ב-95.63 דולר למניה.

מי שצונחת לפני פתיחת המסחר היא מניית ESRX. החברה דיווחה על תוצאות סבירות, אך ההפתעה הגיעה מכיוון אחר: ההסכם הביטוחי עם חברת Anthem לא יימשך לאחר 2019, ובכך תפסיד ESRX קרוב ל-20 מהכנסתה השנתית.

מניות נוספות מתוך הסורקים:


עולות:
מניית CATB ב-34.82%
מניית CANF ב-23.52%
מניית UIS ב-16.84%

יורדות:

מניית ESRX ב-10.87%
מניית NGL ב-10.14%
מניית UPLD ב-9.84%

למסחר ב-
0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>


אירועים כלכליים מרכזיים להיום16:00 - ארה"ב: מדד אמון הצרכנים (אפריל)
16:00 - ארה"ב: מכירת בתים חדשים (מרץ)