האדום חוזר לוול סטריט. אחרי חודשים רבים ללא תיקון משמעותי רשמו אמש המדדים הראשיים בוול סטריט ירידות חדות. מדד ה-S&P ירד בכאחוז ורבע, הנאסד"ק ב-1.8% והראסל היה החלש ביותר עם ירידות של 2.70%.

מרבית הירידות התרחשו בשעתיים הראשונות של המסחר ובמחזורי מסחר לא גבוהים במיוחד. לאחר מכן האט השוק את קצב הירידות ובסוף היום ניצלו המשקיעים את המחירים הנמוכים בכדי להיכנס למניות כמו אמזון (AMZN), ג'יי.פי מורגן (JPM) וגוגל (GOOGL).

היום בשעה 16:00 (שעון ישראל) ירכז סקטור הבניה את עיני הסוחרים לאחר גל העליות המרשים מתחילת השנה, שהתקיים על אף העלאת הריבית. העליה במחירי מניות הבניה מתרחשת בעזרתם של נתונים חיוביים, ככל הנראה מצידם של קונים המעוניינים להקדים את מגמת העלאת הריבית של הבנק הפדרלי.

מניות במוקדיום מעניין צפוי היום בגזרת המדווחות, הכוללת כמה מהשמות החמים של וול סטריט. אחת החברות שתעמוד במוקד היום היא נייק (NKE), שיורדת ב-5% למרות שהיכתה את תחזית הרווח. הסיבה לירידות היא תחזית חלשה ל-2017 ומכירות נמוכות מהצפוי בעקבות התחרות הגוברת והדולר החזק.

מניה נוספת שיורדת ב-5% היא סירז (SHLD), שהודיעה על חולשה פיננסית וחוסר וודאות בנוגע להמשך דרכה, זאת לאחר שנים רבות בהן השתמשה ביתרות המזומנים שלה עבור רכישה חוזרת של מניותיה תוך שהיא שוקעת בחובות ע"י הנפקת אג"ח.

מניה שעולה כעת במהלך המסחר המוקדם היא ווינבאגו (WGO). יצרנית הרכבים הציגה הכנסות גבוהות באופן משמעותי מהצפי ועולה כעת בכ-7%.

מי שעולה בחדות לפני הפתיחה היא Bebe Stores (סימול: BEBE). חברת ההלבשה מגיבה להתפתחויות בשוק האופנה ומחליטה לסגור חנויותיה ולהעביר את עסקיה לפעילות אונליין.

למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:
מניית AYA ב-10.38%
מניית IDXG ב-9.51%
מניית BLDP ב-6.39%

יורדות:
מניית COE ב-8.19%
מניית RGNX ב-7.28%
מניית FTR ב-6.28%אירועים כלכליים חשובים להיום15:00 - ארה"ב: מדד מחירי הבתים (ינואר)
16:00 - ארה"ב: מכירות בתים קיימים (פברואר)
16:30 - ארה"ב: מלאי הנפט הגולמי של משרד האנרגיה (מה-17 במרץ)