הבנק הפדרלי. יפרסם את הפרוטוקולים הערב ב-21:00
הבנק הפדרלי. יפרסם את הפרוטוקולים הערב ב-21:00
פתיחה ירוקה לשבוע המסחר המקוצר בוול סטריט. אמש ננעלו המדדים המובילים בתשואות של למעלה מחצי אחוז, כאשר מדד הראסל מוביל עם עליה של 0.78%. הסקטור שהפגין עוצמה יחסית לאחרים היה התשתיות (XLU) עם תשואה של יותר מ-1%.

היום בשעה 21:00 (שעון ישראל) צפויה לשוב מעט תנודתיות למדדים עם פרסום הפרוטוקולים מפגישת הפדרל רזרב שנערכה ב-1 לפברואר. פרסום זה ירכז עניין רב בעיקר בשל דבריה של הנגידה ג'נט ילן שהצהירה על רצונה להעלות את הריבית מוקדם ככל האפשר.

החשש העיקרי של הועדה המוניטרית בבנק הפדרלי טמון בחוסר הוודאות ממדיניותו של טראמפ. הנשיא האמריקאי מעוניין לבצע מספר רפורמות, חלקן חיוביות לדולר ולצמיחה העתידית וחלקן עשויות להביא לעליה מהירה מהצפוי באינפלציה ובתשואות האג"ח, אשר תחייב את הבנק הפדרלי לשקול מחדש את קצב העלאת הריבית.

מניות במוקדאת המדווחות העיקריות בוול סטריט מובילה היום Toll Brothers (סימול: TOL) שהיכתה את התחזיות הן בשורת הרווח והן ברמת ההכנסה. חברת בניית דירות היוקרה עולה לפני פתיחת המסחר בכ-5% ותנסה לפרוץ מתוך טווח המחירים בו היא נסחרת בחודשים האחרונים.

מניה נוספת שעולה לפני פתיחת המסחר היא גרמין (GRMN). החברה היכתה את צפי הרווחים וההכנסות וכעת עולה בכ-8% לפני פתיחת המסחר.

מי שפיספסה את צפי הרווחים היא רשת המסעדות טקסס רודהאוס (TXRH). החברה דיווחה על צמיחה של 1.2% בלבד (לעומת צפי לכ-3%) ונופלת ב-10% לפני הפתיחה.

מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:
מניית NVDQ ב-19.81%
מניית MBOT ב-16.23%
מניית GORO ב-15.78%

יורדות:
מניית SREV ב-29.50%
מניית GBT ב-14.33%
מניית EYEG ב-10.97%

למסחר ב-0.3  סנט למניה  - לחצו כאן >>אירועים כלכליים מרכזיים להיום17:00 - ארה"ב: מכירות בתים קיימים  (ינואר)
21:00 - ארה"ב:
פרסום הפרוטוקולים של הפדרל רזרב (מה-1 בפברואר)