דריכות בשווקים. המדדים הראשיים בוול סטריט נסחרים בדקות אלה ביציבות לקראת הודעת הריבית שתתפרסם היום ב-20:00 (שעון ישראל). לאחר ההודעה תתייצב נגידת הפד ג'נט ילן למסיבת עיתונאים אשר צפויה לרכז עניין רב בקרב המשקיעים, שינסו ללמוד מדבריה על מדיניותו העתידית של הבנק הפדרלי.

לצפיה בהודעת הריבית ומסיבת העיתונאים בשידור חי, לחצו כאן לקראת השעה 20:00:

 
רבים מכלי התקשורת בארץ עוסקים בהסתברות להעלאת הריבית, אך סוחרי וול סטריט יודעים היטב כי תנועת המדדים תושפע לא רק מההודעה כי אם גם משיקולים טכניים הקשורים לפקיעת האופציות הרבעוניות ולהצגת ההחזקות ב-31 במרץ, גורמים שעשויים להביא לתיקון בשווקים ללא כל קשר למהות ההודעה.

לפני כחצי שעה פורסמו נתוני האינפלציה עבור הכלכלה הגדולה בעולם ומהם עולה כי קצב העליה במדד המחירים לצרכן עומד על 2.7%. התגברות האינפלציה מפעילה לחץ להעלאת הריבית, אך החולשה המחודשת במחירי אנרגיה עשויה להשפיע על נכונותם של הנגידים לפעול באגרסיביות.

מניות במוקד

 

נמשכות העליות במניית Golden Ocean Group (סימול: GOGL). החברה שבראשה עומד איש העסקים העשיר בנורווגיה, ג'ון פרדריקסן, ממשיכה לנצל את החולשה בשוק התעבורה הימית ולהשתלט על ציי ספנות. כעת עולה המניה לפני פתיחת המסחר בכ-9% לאחר רכישת 14 הספינות של חברת קווינטנה היוונית.

חברה נוספת שעולה לפני פתיחת המסחר היא אוורי הולדינגס (EVRI). מניית החברה עולה בכ-7% לאחר שדיווחה על הפסד של 3.28 דולר למניה (אך 1.08 דולר ללא ניכוי impairments).

מי שיורדת היום לפני פתיחת המסחר ב-15% היא מניית RUBI. החברה שפירסמה דו"ח רבעוני חלש הודיעה על החלפת המנכ"ל וצפויה לפתוח את יום המסחר במחיר הנמוך ביותר שלה השנה.

מניות נוספות מתוך הסורקים:

עולות:
מניית CERU ב-9.67%
מניית BIOC ב-6.69%
מניית RAD ב-3.70%

יורדות:
מניית NMM ב-14.41%
מניית NPTN ב-13.19%
מניית SNAP ב-2.98%

למסחר ב-0.3 סנט למניה - לחצו כאן >>